ورود «خانه ای کنار ابرها»به اکران های عمار

دبیر اجرایی اکران های مردمی جشنواره عمار از آغاز نمایش فیلم سینمایی «خانه ای کنار ابرها» با شرایطی آسان در مساجد، مدارس، دانشگاهها و سالن های شهری خبر داد

 

 به گزارش عمارفیلم، محمدهادی حاج کرمی از تفاهم دبیرخانه جشنواره عمار با دست اندرکاران تهیه فیلم سینمایی «خانه ای کنار ابرها» خبر داد و گفت: بر اساس تفاهم صورت گرفته، علاقه مندان می توانند این فیلم را در مسجد، مدرسه، دانشگاه یا سالن های شهری در دسترس خود نمایش دهند.

حاج کرمی با بیان اینکه اکران مردمی «خانه ای کنار ابرها» نیز با بلیط فروشی صورت می گیرد خاطرنشان کرد: طبق تفاهم صورت گرفته، شرایط اکران فیلم بسیار آسان شده است و علاقه مندان می توانند با هزینه ای در دسترس این فیلم را نمایش دهند.

وی تصریح کرد: در این تفاهم، علاوه بر اینکه قیمت کلی هر اکران کاهش پیدا کرده است، برای مساجد، مدارس و سایر جاهایی که امکان تأمین هزینه ندارند نیز شرایط بسیار آسان تری در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص نحوه ثبت نام برای اکران مردمی فیلم گفت: علاقه مندان برای اکران فیلم می توانند پس از مراجعه به وبسایتAmmarportal.ir و ثبت نام به عنوان اکران کننده جشنواره عمار، کد ثبت نامی خود و نام شهر و مکان اکران را همراه با عبارت «درخواست اکران خانه ای کنار ابرها» به سامانه پیامکی 30001801 ارسال کنند.

حاج کرمی در پایان خاطرنشان کرد: کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند می توانند نام شهر و مکان اکران را همراه با عبارت «درخواست اکران خانه ای کنار ابرها – عدم دسترسی به اینترنت» به سامانه مذکور ارسال کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا