دکورهای «مختارنامه» دارند خراب می‌شوند

محمود فلاح که پس از «مختارنامه» کار جدیدی برای تلویزیون نداشته است، این روز‌ها مشغول به سرانجام رساندن دو سریال و یک فیلم تلویزیونی است.

این تهیه‌کننده همچنین وضعیت دکورهای «مختارنامه» را تشریح کرد و گفت که این دکور‌ها در حال خراب شدن هستند.

فلاح در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا درباره وضعیت دکورهای مجموعه «مختارنامه» گفت: به دلیل اینکه زمان گذشت و ترمیمی هم بر دکورهای «مختارنامه» صورت نگرفت، وضعیت آب و هوا و زمان هم بر روی این مجموعه تاثیر گذاشت و آن را خراب کرد.

او گفت: طبق دستور مدیریت وقت سازمان صداوسیما ما نیز این مجموعه را به مالکان زمین‌ها واگذار کردیم.

وی مطرح کرد: چیزی که پس از گذشت چند سال ترمیم نشود فرسوده و خراب خواهد شد.

فلاح سپس از حال و روز این روز‌هایش و اینکه مشغول چه کاری است سخن گفت.

وی موضوع یکی از سریال‌هایش را مواد مخدر و همکاری با ستاد مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد و گفت: وزارت کشور قرار است بر روی این مجموعه تلویزیونی سرمایه‌گذاری کند.

این تهیه‌کننده با اشاره به اینکه این مجموعه تلویزیونی «خراب آباد» نام دارد، گفت: این مجموعه قرار است در ۲۶ قسمت ساخته شود و کارگردان آن هنوز قطعی نشده است.

تهیه‌کننده «مختارنامه» در ادامه با اشاره به سریال جدیدش که «نامه‌های ناخوانده» نام دارد، گفت: این سریال یک سریال دفاع مقدسی است و در حال حاضر در شورای طرح و برنامه اداره کل نمایش سیما در حال بررسی است و تم آن دفاع مقدسی است اما نه آن دفاع مقدسی که در آن جنگ باشد.

وی کارگردان مجموعه «نامه‌های ناخوانده» را سید وحید حسینی معرفی کرد.

فلاح همچنین از ساخت فیلم سینمایی «عمار یاسر» برای تلویزیون خبر داد و گفت: این فیلم اکنون در حال نگارش است. پیش از این مربوط به سیما فیلم بود اما اکنون زیر نظر شورای طرح و برنامه اداره کل نمایش سیما (با مدیریت آقای تخشید) است.

وی گفت: «عمار یاسر» در حال حاضر مراحل نگارش را می‌گذراند.

او در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با اشاره به خاطراتش با امرالله احمدجو در مجموعه «تفنگ سرپر» گفت: زمانی که این مجموعه را کار می‌کردیم انتهای کار بودیم و من به امرالله احمدجو هشدار می‌دادم که زمان کمی باقی مانده است و باید کار را به اتمام برسانیم اما او اصطلاحی داشت که می‌گفت: «از این چیه‌ها زیاد است»؛ یعنی از این حرف‌ها زیاد است. در نتیجه این کار‌ها هم در حال نگارش هستند اما کی به مرحله تولید برسند مشخص نیست. اما امیدوارم دو سریال «خراب آباد» و «نامه‌های ناخوانده» تا یک ماه دیگر به نتیجه مشخص‌تری برسد.

فیلم سینمایی «ابرهای ارغوانی» جزو کارهای اخیر محمود فلاح است که آن را تهیه‌کنندگی کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا