رضا اميرخاني چه روزي به نمايشگاه كتاب مي‎آيد؟

رضا امیرخانی و کاوه می‌رعباسی از جمله نویسندگانی هستند که به عنوان مهمان با حضور در غرفه نشر افق در نمایشگاه کتاب تهران، با مخاطبان خود دیدار خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشر افق مانند سال‌های گذشته جمعی از نویسندگان و مترجمانی را که با آن‌ها همکاری دارد، به غرفه خود در نمایشگاه کتاب تهران دعوت کرده است. به این ترتیب ۵ نویسنده و مترجم در غرفه بزرگسال این ناشر که در سالن شبستان مصلی امام خمینی (ره) برپا شده، حاضر خواهند شد.

کاوه می‌رعباسی نویسنده رمان‌های «سین مثل سودابه» و «نادیا» روز شنبه ۱۹ اردیبهشت از ساعت ۱۷ تا ۱۸ در غرفه افق حاضر می‌شود و با مخاطبان آثارش به گفتگو خواهد پرداخت.

رضا امیرخانی دیگر نویسنده‌ای که با این ناشر همکاری دارد، روز یکشنبه ۲۰ اردیبهشت در نمایشگاه و غرفه افق حضور پیدا می‌کند. نشر افق از این نویسنده، کتاب‌های «نفحات نفت»، «جانستان کابلستان»، «ارمیا»، «من او» و «قیدار» را به چاپ رسانده است.

روز دوشنبه ۲۱ اردیبهشت نیز مجید قیصری مه‌مان افق خواهد بود. «نگهبان تاریکی»، «گوساله سرگردان»، «زیرخاکی» و «شماس شامی» کتاب‌هایی هستند که افق از قیصری به چاپ رسانده است.

«منگی» عنوان کتابی بوده که اصغر نوری برای نشر افق ترجمه کرده است. این مترجم نیز روز سه شنبه ۲۲ اردیبهشت در نمایشگاه حاضر خواهد شد.

آخرین مه‌مان غرفه بزرگسال افق در نمایشگاه امسال نیز، اسدالله امرایی است که به تازگی ترجمه‌اش از رمان «آن سوی رود، میان درختان» منتشر شد. «زیر آفتاب هیچ چیز تازه نیست»، «مردان بدون زنان»، «چنگ و دندان»، «دریا» و «داستان‌هایی برای شب و چندتایی برای روز» هم کتاب‌هایی هستند که امرایی ترجمه، و افق آن‌ها را چاپ کرده است.

ساعت حضور همه مهمانان مذکور در غرفه این ناشر، از ساعت ۱۷ تا ۱۸ خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا