اظهار نظر سخنگوی وزارت ارشاد درباره «استیضاح» علی جنتی

معاون پارلمانی وزیر ارشاد گفت: نظرات برخی از اشخاص و سایت‌ها در رابطه با استیضاح وزیر ارشاد، کاملاً شخصی است و ناظر بر عزم کلی مجلس شورای اسلامی نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبسایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین نوش‌آبادی معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن رد استیضاح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجلس گفت: اکثریت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از عملکرد وزارت ارشاد رضایت دارند و هیچگونه تصمیمی برای استیضاح آقای جنتی در هیات رئیسه مجلس اتخاذ نشده و فضای کلی مجلس همراه با دولت و وزارت ارشاد است.

سخنگوی وزارت ارشاد افزود: رابطه نزدیک و سازنده وزارت ارشاد با مجلس شورای اسلامی و نمایندگان محترم حکایت از جایگاه محکم وزارت ارشاد در مجلس دارد.

نوش آبادی با توجه به حضور رهبر معظم انقلاب در نمایشگاه کتاب اظهار داشت: قدوم مبارک رهبر فرزانه انقلاب در نمایشگاه کتاب موجب خشنودی و دلگرمی مسئولان وزارت ارشاد و اصحاب فرهنگ و ادب کشور شد و فرصت مغتنمی برای دستگاه فرهنگی کشور بود.

معاون پارلمانی وزارت ارشاد افزود: اظهار نظرات برخی از اشخاص و بعضی سایت‌ها در رابطه با استیضاح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، کاملاً شخصی و ناظر بر عزم کلی مجلس شورای اسلامی نیست و قاطبه نمایندگان محترم مجلس حامی وزارت ارشاد هستند و بار‌ها از تلاش‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکر و قدردانی نموده‌اند.

نوش‌آبادی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعامل نزدیک و سازنده‌ای با مجلس و کمیسیون فرهنگی مجلس دارد و همواره پاسخگوی عملکرد خود در بخش‌های مختلف تحت مسئولیت خود می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا