تریلر فیلم جدید «تام هنکس»

تام هنکس در فیلم «پل جاسوسان» بار دیگر به منطقه جنگی بازگشته و در برابر دوربین استیون اسپیلبرگ نقش‌آفرینی کرده است.

این فیلم ۱۷ سال پس از ساخت دیگر فیلم جنگی استیون اسپیلبرگ یعنی «نجات سرباز رایان» ساخته شده است؛ درامی از جنگ جهانی دوم که اسکار آن سال را با بازی تام هنکس دریافت کرد.

فیلم جدید اسپیلبرگ در سخت ترین دوران جنگ سرد می‌گذرد و بر مبنای یک ماجرای واقعی ساخته شده و تصویرگر جنگی است که به جای افراد و ارتش‌ها، اطلاعات را هدف قرار داده است. این جنگ بین اتحاد جماهیر شوروی از یک سو و آمریکا از سوی دیگر در جریان است. هنکس در این فیلم در نقش وکیلی به نام جیمز داناوان ظاهر شده که مامور سیا است و تلاش دارد تا در سال ۱۹۵۷ یک جاسوس را که در خاک شوروی اسیر شده آزاد کند.

 این فیلم که امی ریان، الن آلدان و مارک ریلانس دیگر بازیگران آن هستند، ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) راهی سینماها می‌شود.

«پل جاسوسان» توسط برادران کوئن و بر اساس فیلمنامه اصلی مت چارمن نوشته شده است. فیلمبرداری این پروژه سپتامبر سال پیش در نیویورک و برلین انجام شد. کمپانی فاکس مسئولیت سرمایه‌گذاری و پخش بین‌المللی فیلم را بر عهده دارد.

عنوان این فیلم اشاره به پلی دارد که برلین غربی سابق را به برلین شرقی وصل می‌کرد و مکانی بود که آمریکا و شوروی جاسوس‌های اسیر خود را آنجا مبادله می کردند.

این فیلم از معدود فیلم های اسپیلبرگ است که جان ویلیامز آهنگسازی آن را انجام نداده و به جای او توماس نیومن آهنگساز «نجات آقای بنکس» و «کمک» موسیقی آن را ساخته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا