گفتگو با شخصیت اول کلیپ شب-بام: آنها که مسخره‌ام میکردند حالا از من امضا می‌گیرند

اواسط اسفند‌ماه گذشته بود که به سراغ نوجوانی رفتیم که قربانی استفاده‌ی نادرست از فضای مجازی شده بود بیژن که به دنبال پخش شدن فیلمش در فضای مجازی ترک تحصیل کرده و با وجود استعداد و توانایی بسیاری که در درس داشت وارد بازار کار شده بود سوژه‌ی گزارش و پس از آن برنامه «بهار نارنج»، ویژه برنامه تحویل سال گذشته شبکه ۳ سیما شد.

بیژن زاده شده در خطه‌ی شمال کشور است و خوش سلیقگی برنامه بهار نارنج سبب شد که بیژن اشکور کیایی و محسن تنابنده که سال‌ها بر روی زندگی مردم مازندران تمرکز کرده با هم رو به رو شوند و محسن تنابنده از بیژن اشکور کیایی درخواست کند که همکار او «در پایتخت ۴»شود؛ پیشنهادی که موجب حیرت بیژن و سرآغاز راهی سخت ولی شیرین برای او شد.

اکنون کودک معروف کلیپ «شیب-بام» وارد حرفه‌ی بازیگری شده و اتفاقا علاقه‌ی زیادی هم به این عرصه دارد به بهانه‌ی حضور بیژن در سریال «پایتخت ۴» گفتگویی با این بازیگر تازه کار انجام دادیم که به شرح زیر است:

*زمانی که در برنامه «بهار نارنج» محسن تنابنده پیشنهاد بازی در سریال «پایتخت۴» را به شما داد چه احساسی داشتید؟

یک لحظه شوکه و گیج شدم و فکر می‌کردم در خواب به سر می‌برم. اصلاً باورم نمی‌شد که این پیشنهاد به من بشود.

*سری‌های قبل پایتخت را تماشا می‌کردی؟

بله- من تمام قسمت‌های دوره‌های قبل پایتخت را دنبال می‌کردم اما در خواب هم نمی‌دیدم بازیگران آن را بتوانم از نزدیک ببینم.

*قبل از اینکه وارد گروه «پایتخت» شوی چه نظری در مورد آن داشتی؟

پایتخت سریال بسیار جذابی است و بیشتر مردم آن را دوست دارند من هم به شدت به این سریال علاقه داشتم و همیشه آن را دنبال می‌کردم.

*بعد از برنامه‌ی بهار نارنج برای شما چه اتفاقاتی افتاد؟

بعد از آن برنامه من و محسن تنابنده با هم در تماس بودیم تا اینکه تنابنده من را برای بازی در این سریال صدا کرد و نقش امید را به من داد.

*در مورد نقش امید کمی توضیح بده؟

امید یک جوان سمج است که برای یافتن کار نزد نقی و هما می‌آید و صحنه‌های جذابی را خلق می‌کند.

*بازیگری برایت سخت نبود؟

همه می‌گویند که بازیگری کار سختی است اما با وجود اینکه اولین باری بود که جلوی دوربین می‌رفتم زیاد سختی نکشیدم.

*رابطه‌ات با سایر بازیگران چطور است؟

عالی. همه‌ی بازیگران حرفه‌ای و با اخلاق هستند و من رابطه‌ی بسیار خوبی با همه‌‌ی آن‌ها دارم اما بیشتر زحمت‌هایم به گردن محسن تنابنده است و بیشتر از همه با او ارتباط برقرار می‌کنم.

*تصمیم داری بازیگری را ادامه دهی؟

بله. من با بازی در «پایتخت۴» علاقه‌ی بسیار زیاد به حرفه‌ی بازیگری پیدا کرده‌ام و دوست دارم این حرفه را ادامه دهم امیدوارم کارگردانان به من فرصت و اجازه کار بدهند.

*درس را چه کردی؟

با معلم و مسئولان مدرسه هماهنگ کردم که بعد از سریال «پایتخت» ادامه‌ی درسم را بخوانم و بازی در این سریال لطمه‌ای به درسم وارد نکرده است.

*تصمیم داری در دانشگاه چه رشته‌ای را بخوانی؟

من هنوز ۱ سال تا رفتن به دانشگاه دارم اما با وجود این اتفاقی که برایم افتاد دوست دارم در دانشگاه یکی از شاخه‌های هنر را بخوانم.

*عکس العمل دوستانت هنگام دیدن حضور تو در «پایتخت ۴» چه بود؟

آن‌هایی که مسخره‌ام می‌کردند حالا با من عکس می‌اندازند و از من امضا می‌گیرند دوستانم هم که برایم سنگ تمامم گذاشته‌اند.

*اگر بخواهی «پایتخت ۴» را در یک جمله توصیف کنی چه می‌گویی؟

پایتخت قصه ی یک خانواده‌ی گرم را بیان می‌کند و در حقیقت هم رابطه‌ی تک‌تک بازیگران با هم مثل اعضای یک خانواده است و انسان در آن‌ها احساس راحتی می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا