پروژه اسپانیایی اصغر فرهادی قطعی شد/ پدور آلمودوار تهیه کننده است

مجله فرهنگی «هفت راه»- گروه سینما: پروژه بین‌المللى اصغرفرهادى اکتبر سال ٢٠١٦ در کشور اسپانیا کلید خواهد خورد.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-06-29 08:49:46Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

به گزارش “هفت راه” به نقل از خبرآنلاین، پروژه جدید سینمایی فرهادی محصول مشترك کشورهای فرانسه و اسپانيا است. این نویسنده و کارگردان برنده اسکار، نگارش فيلمنامه جدید خود را سال گذشته به پايان رسانده بود و طبق برنامه‌ريزى‌هاى صورت گرفته قصد دارد مهرماه سال 1395 (ماه اكتبر سال 2016) این فیلم را در اسپانيا کلید بزند.

الكساندر ماله گى مدير كمپانى ممنتو از کشور فرانسه كه تهيه «گذشته» فرهادى را نيزبه عهده داشت و پدرو آلمادوار فيلمساز شهير اسپانيايى، به طور مشترك فيلم جدید این کارگردان را تهیه خواهند کرد.

بازیگران این فیلم از میان هنرپیشگان آمریکایی و اسپانیایی انتخاب شده‌اند. قصه فیلم نیز به زبان انگليسى و اسپانيولى روایت خواهد شد.

علاوه براین‌، اخبار حکایت از آن دارد كه اين روزها فرهادى قصد دارد پيش از سفر به اسپانيا و آغاز پيش توليد پروژه بين‌المللى‌اش، هفتمین فیلم سینمایی خود را در ایران کلید بزند. براساس خبرهای شنیده شده، او قرار است يكى از طرح‌هاى نوشته شده‌اش را به زودى در ايران جلوى دوربين ببرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا