فیلم نرگس آبیار حادثه آفرید

«نفس» تازه ترین اثر سینمایی نرگس آبیار دچار یک حادثه پیش‌بینی‌نشده شد.

​۷۵ درصد مراحل فیلم برداری «نفس» تازه ترین اثر سینمایی نرگس آبیار در حالی انجام شده است که گروه تولید، برای ادامه مراحل فیلمبرداری به خیابانهای شوش تهران رفته‌اند.

امروز قرار بود که جمشید هاشم پور برای ادامه ایفای نقش خود جلوی دوربین ساعد نیک‌ذات برود که بدلیل سانحه‌ای پیش از فیلم‌برداری دستش شکست. این درحالی است که حداقل دو هفته از بازی هاشم پور در فیلم «نفس» باقی مانده است. هنوز میزان این آسیب‌دیدگی به‌طور قطعی مشخص نشده است.

جمشید هاشم‌پور از هفته آخر خردادماه، در پروژه سینمایی «نفس» حضور داشته است.

دو هفته قبل حادثه ای مشابه برای پرویز پرستویی در پشت‌صحنه «بادیگارد» رخ داد و روند فیلمبرداری فیلم جدید حاتمی‌کیا را دچار تغییر کرد.

«نفس» از جمله پروژه‌های سینمایی است که بدلیل تعدد لوکیشن، تولید سختی را پشت سر می‌گذارد. فیلمبرداری این کار در شهرهای هشتگرد، یزد صورت گرفته است و در ادامه بخشهایی از آن در شهر ری فیلمبرداری می‌شود. پیمان خاکسار، تدوین این فیلم را به صورت همزمان انجام می‌دهد.

«نفس» روایتی است از زندگی چهار کودک با نام‌های بهار، نادر، کمال و مریم است. کودکانی که به همراه پدرشان غفور (با بازی مهران احمدی) و مادربزرگ خود (با بازی پانته‎آ پناهیها) در دهه ۵۰ خورشیدی زندگی می‌کنند. دنیای این کودکان دنیایی است پر از رویاهای زیبای کودکانه که قرار است رنگ حقیقت به خود بگیرد اما …

مانند دو فیلم قبلی نرگس آبیار، آقایان محمدحسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی، تهیه کنندگی کار را برعهده دارند.

گلاره عباسی، مهران احمدی، سیامک صفری، محمدرضا شیرخانلو، پانته‌آ پناهیها، بهنوش بختیاری، ساقی زینتی و جمشید هاشم پور ایفاگر نقش‌های فیلم سینمایی «نفس» هستند.

ساعد نیک ذات مدیر فیلمبرداری این پروژه سینمایی است و سایر عوامل فیلم بدین شرح هستند: مدیر صدابرداری:عباس رستگارپور، چهره پردازی:مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس: اصغر نژادایمانی، مدیر تولید: بهزاد هاشمی، مدیر تدارکات: امیر یمینی و روزبه سجادی‌حسینی نیز دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز این فیلم هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا