رژیم‌صهیونیستی فیلم فارسی زبان ساخت

«باباجون» اولین فیلم رژیم صهیونیستی به زبان فارسی با بازی نوید نگهبان بازیگر هالیوودی در اکتبر ۲۰۱۵ اکران خواهد شد.

به گزارش مهر به نقل از منابع خبری، در این فیلم نوید نگهبان بازیگر ایرانی که پیش از این در «سرزمین مادری» نقش ابو نظیر را داشت در نقش اسحاق بازی می‌کند. از فیلم های اخیر نوید نگهبان می‌توان به بازی در«تک تیرانداز آمریکایی»، «سنگسار ثریا» و بازیگر مهمان در مجموعه های «منتالیست»، «۲۴»، «گمشدگان» و «سی.اس.آی» اشاره کرد.

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به بازیگر زن ایرانی «ویس الیوت صفوی»، «دیوید دیان» و «کوروش نورسته» و «آشر آوراهامی» بازیگر ۱۳ ساله که نقش موتی را بازی می‌کند، اشاره کرد.

بابا جون

در این فیلم اسحاق (نوید نگهبان) مزرعه پرورش بوقلمونی را که پدرش بعد از مهاجرت از ایران ساخته اداره می‌کند. وقتی پسرش موتی (آشر آوراهامی) به سن ۱۳ سالگی می رسد به او اصول و روش تجارت را یاد می دهد به این امید که او این نیز این تجارت خانوادگی را ادامه دهد اما موتی علاقه ای به کار در مزرعه پرورش بوقلمون ندارد و دوست دارد ماشین های از کار افتاده مزرعه را تعمیر کند.

پدربزرگ موتی به اسحاق فشار می آورد که تصمیمی جدی درباره او بگیرد و اسحاق سعی میکند موتی را قانع کند که کار پرورش بوقلمون را دنبال کند. داستان با آمدن داریوش که عموی موتی است و در آمریکا زندگی می کند ادامه پیدا می کند و قصه این فیلم به درگیری پدر و پسر می پردازد.

بابا جون

«یووال دلشاد» کارگردان و نویسنده این فیلم، فیلمنامه این کار را بر اساس داستان پسر یکی از مهاجران ایرانی نوشته است که بعد از انقلاب به منطقه اشغال شده توسط اسراییل مهاجرت کرده اند.

فیلمبرداری کار برعهده «آفر اینوف» و تهیه کنندگی کار بر عهده دیوید سیبلر و موشه ولئون ادری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا