اعلام تاریخ کنسرت علیزاده و قربانی

قربانی علیزاده

گروه های «هم آوایان» و «ضربانگ» با همراهی حسین علیزاده و علیرضا قربانی بعد از برگزاری کنسرت های اروپایی خود، پاییز امسال از مرکز همایش های برج میلاد تور کنسرت های داخل کشورشان را آغاز می کنند.

محمد حسین توتونچیان تهیه کننده و برگزارکننده این کنسرت های موسیقایی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: استاد حسین علیزاده آهنگساز و علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی طی اخباری که هفته های قبل هم منتشر شده بود، آبان و آذر امسال به دعوت «فیلارمونیک کلن» آلمان از مجموعه های صاحب نام موسیقی، در یکی از معتبرترین تالارهای اجرای موسیقی کنسرت مشترکی را همراه با گروه های «هم آوایان» و «ضربانگ» برگزار می کند. اما طی برنامه ریزی هایی که انجام گرفته قرار بر این است که این پروژه موسیقایی بعد از پایان ماه های محرم و صفر در کشورمان نیز اجراهای زنده ای داشته باشد.

وی ادامه داد: این کنسرت موسیقایی با حضور هنرمندانی چون حسین علیزاده، علیرضا قربانی، سیامک جهانگیزی و صبا علیزاده و تعدادی دیگر از نوازندگان که اسامی آنها هنوز نهایی نشده در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می شود که در صورت استقبال قطعا برنامه ریزی هایی برای برگزاری تور کنسرت های داخلی تهران و شهرستان نیز خواهیم داشت.

این تهیه کننده توضیح داد: این کنسرت موسیقایی در حالی میزبان تماشاگران خواهد بود که به نوعی اولین برنامه مشترک رسمی حسین علیزاده در مقام آهنگساز و علیرضا قربانی به عنوان خواننده در کشورمان خواهد بود و تصور می کنم با توجه به توانایی هایی که علاقمندان موسیقی از هنرمندان حاضر در گروه اجرایی سراغ دارند، ما شاهد یکی از با کیفیت ترین و بهترین کنسرت های موسیقایی در حوزه موسیقی ایرانی طی سال ۹۴ باشیم.

توتونچیان درباره کنسرت این گروه در اروپا نیز بیان کرد: کارشناسان موسیقی می دانند که مجموعه «فیلارمونیک کلن» از معتبرترین نهادهای موسیقایی دنیاست که تاکنون بسیاری از گروه‌های جهانی و صاحب نام دنیا در آن به اجرای برنامه پرداخته اند. این در حالی است که کنسرت پیش رو تنها به اجرا در آلمان محدود نخواهد شد و به طور حتم  برنامه ریزی های برای برپایی کنسرت در کشورهای اروپایی دیگر انجام گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا