سالار عقیلی زیر تیغ جراحی رفت

کنسرت «فخرآفرینان ایران» که قرار بود با خوانندگی “سالار عقیلی” امروز (هشتم مرداد) در کرمانشاه برگزار شود به دلیل کسالت و عمل جراحی سالار عقیلی به تعویق افتاد.

علی احمدی تهیه‌کننده این کنسرت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: متاسفانه به دلیل کسالتی که برای آقای “سالار عقیلی” ایجاد و موجب عمل جراحی وی شد، برگزاری کنسرت «فخرآفرینان ایران» در کرمانشاه به تعویق افتاد.

احمدی ضمن عذرخواهی از علاقمندان این کنسرت و با بیان اینکه تلاش کردیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از بهبودی “سالار عقیلی” کنسرت “فخرآفرینان ایران” را در کرمانشاه برگزار کنیم، افزود: تصمیم بر این شد نهایتا این کنسرت دو هفته دیگر برگزار شود.

احمدی در زمینه وضعیت فروش بلیت‌های این کنسرت، گفت: افرادی که بلیت تهیه کرده‌اند از سایت iranconcert.ir با آنها تماس گرفته شده و تاریخ بلیت‌های آنها با تاریخ جدید عوض می‌شود.

وی اظهار کرد: علاقمندان دیگر نیز برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت iranconcert.ir مراجعه کرده و بلیت‌ها را با تاریخ جدید خریداری کنند.

احمدی خاطرنشان کرد: مطابق اعلام قبلی کنسرت راس همان ساعت 21 و 30 دقیقه و این بار در تاریخ جدید و در همان محل سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا