تولید انیمیشن جدید ضد نژادپرستی در سازمان اوج+ تصاویر

به گزارش هفت راه، محمدرضا حسایی گفت: فصل اول مجموعه پویانمایی «رؤسای کوچک» در 13 قسمت 3 دقیقه‌ای و برای گروه سنی خردسال ظرف مدت یک ماه و نیم به تولید رسیده است و در هفته آینده آماده پخش در شبکه کودک و نوجوان صدا و سیما خواهد بود.

وی افزود: مجموعه پویانمایی «رؤسای کوچک» با تکنیک تلفیقی از دو تکنیک کات اوت و تکنیک دوبعدی تولید شده، تا ضمن تامین عنصر جذابیت بصری برای کودکان، از لحاظ تکنیکی نیز برتری و نوآوری فنی را در برگیرد.

کارگردان «رؤسای کوچک» اظهار داشت: فیلم نامه این مجموعه پویانمایی حول محور مهدکودکی است که خردسالانی از نژادهای مختلف در آن حضور دارند و هریک نمادی از رؤسای یکی از کشور های جهان هستند و به این ترتیب در این مجموعه کودکان با مفاهیمی همچون برابری نژادی، ضرورت ایستادگی در برابر ظلم و زورگویی و … آشنا می‌شوند که انتقال چنین مفاهیمی در رده سنی خردسال علاوه بر دشواری زیاد، یک ویژگی کم نظیر محسوب می‌گردد.

تدوین فیلم نامه مجموعه «رؤسای کوچک» به قلم محمدرضا حسایی و مریم سادات مکی نژاد از فروردین ماه آغاز شده و از اواسط مرداد ماه نیز در استودیو انیمیشن سازی سنجاقک فیلم، توسط تیمی از پویا نگارگران جوان ایرانی وارد مرحله تولید شد.

فیلم نامه فصل دوم مجموعه «رؤسای کوچک» آماده تولید است و به زودی فرآیند تولید آن آغاز خواهد شد.

منبع: تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا