فیلم های شبکه چهار در ایام نوروز

شبکه چهار سیما برای نوروز ۹۶، چهارده فیلم سینمایی از آثار برتر سینمای جهان را در قالب برنامه «گیشه» برای مخاطبان پخش میکند.

به گزارش هفت راه، واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما برنامه «گیشه» را برای نوروز 96 تدارک دیده است که علاوه بر پخش فیلمهای روز سینمای جهان، شاهد تحلیل این آثار نیز خواهیم بود.
پخش برنامه «گیشه» از 29 اسفندماه آغاز و تا 13 فروردین ماه ادامه مییابد. شایان ذکر است آثار سینمایی که در نوروز 96 به روی آنتن شبکه چهار سیما میرود برای اولین بار پخش میشوند و تمامی آنها  نامزد و دریافت کننده جوایز اسکار و جشنواره های بین المللی شدهاند.
عناوین فیلم های سینمایی نوروزی شبکه چهار به شرح ذیل است:

«مردی که بی نهایت را می شناخت»

«برف شکن» به کارگردانی بونگ جون هو و با بازی کریس اونز روایت قطاری که حامل آخرین بازماندگان سرمای وحشتناک زمین است.

«پیرمرد صدساله ای که از پنجره بیرون پرید و ناپدید شد» به کارگردانی فلیکس هرنگرن و بازی هالوک بیلگینر و میلیسا سوزن  (نامزد دریافت اسکار بهترین گریم، برنده 6جایزه اروپایی و نامزد جایزه گویا برای بهترین فیلم اروپایی)

«هتل بوداپست» به کارگردانی وس اندرسون و بازی رالف فاینس (برنده 4جایزه اسکار بهترین موسیقی فیلم ،بهترین طراحی صحنه،بهترین گریم و بهترین طراحی لباس در اسکار 2016)

«نهم آوریل» (نامزد 2جایزه در جشنواره روبرت)

«آدمکش»(نامزد جایزه بفتا برای بهترین فیلم غیر انگلیسی)

«بوگوی»

«مریخی»(نامزد 7جایزه اسکار،برنده جایزه گلدن گلوب برای بهترین جلوه های ویژه و نامزد دریافت 116جایزه دیگر)

«مدیترانه»(نامزد دریافت جایزه منتقدین جشنواره کن)

دیگر فیلمهای این شبکه عبارتند از: «آواز غروب»(برنده جایزه بهترین جلوه های فیلم بفتا و نامزد دریافت 10 جایزه دیگر) «صفحه حوادث»، «به ترتیب خروج از صحنه»(نامزده برد 10جایزه اروپایی)، «روز ملی» و «سیارک»
اطلاعات تکمیلی تر از زمان پخش و ترتیب پخش فیلم های سینمایی شبکه چهار به زودی اعلام خواهد شد.ش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا