طرح جلد «کتاب ۱۳۱۸» در چاپ دوم تغییر کرد

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی گفت: چاپ دوم کتاب ۱۳۱۸ که روایتی از زندگینامه رهبر معظم انقلاب اسلامی است منتشر شد و در روزهای آینده به بازار کتاب عرضه خواهد شد.

به گزارش هفت راه، مهدی رمضانی، مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با فارس از چاپ دوم کتاب 1318 خبر داد و اظهار داشت: چاپ دوم کتاب 1318 که روایتی از زندگینامه رهبر معظم انقلاب اسلامی منتشر شد و در روزهای آینده به بازار کتاب عرضه خواهد شد.

رمضانی در مورد تغییرات چاپ دوم کتاب 1318 نیز اظهار داشت: در چاپ دوم کتاب٬ طرح جلد را تغییر داده‌ایم و همانطور که در پشت جلد کتاب نوشته شده است:”طرح جلد کتاب با الهام از خاطرات معظم‌له٬ در قالب گرافیکی و به صورت «شبه‌شناسنامه» طراحی شده است”. امیدواریم مورد توجه مردم و مخاطبان قرار گیرد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی با بیان اینکه چاپ دوم کتاب با تیراژ 2 هزار نسخه روانه بازار نشر خواهد شد، گفت: با توجه به اینکه کتاب 1318 برای رده سنی نوجوان و جوان جذابیت‌های بصری ویژه‌ای دارد، آماده هستیم تا این کتاب را با تخفیف ویژه به مدارس آموزش و پرورش سراسر کشور ارسال کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس٬ کتاب «1318» زندگینامه رهبر معظم انقلاب اسلامی از سال 1318 تا بهار 1395 است که از سخنرانی‌های ایشان جمع آوری شده است. چاپ اول این کتاب در 524 صفحه در ایام سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب وارد بازار نشر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا