تاریخ انتشار:۳۰ مهر ۱۳۹۶ در ۵:۰۶ ب.ظ

دوست دارم فیلم‌های خارجی را روی پرده سینما ببینم

بازیگر سینمای ایران گفت که من به شخصه دوست دارم که فیلم‌های خارجی روز دنیا را با کیفیت خوب روی پرده سینما ببینم.

هادی حجازی‌فر بازیگر سینمای ایران در گفت‌وگو با تسنیم، درباره برگزاری سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران گفت: من خیلی با فیلم‌کوتاه آشنا نیستم، سال گذشته‌ هم مثل امسال به عنوان یک مخاطب به کاخ جشنواره فیلم کوتاه تهران آمدم و چند فیلم دیدم. بر خلاف برخی از افراد که با برگزاری جشنواره‌ها مخالف هستند با برگزاری جشنواره‌ها موافق هستم، چرا که ما در سیستم استدادیابیمان با نقص رو به رو هستم و جشنواره‌ها برای کشف اسعتدادهای جوان کمکمان می‌کنند. ما در جشنواره‌هایمان هرسال چهره جدید معرفی می‌کنیم که می‌توانند در سینمای کوتاه یا بلند موفقیت کسب کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که تاکنون فیلم کوتاه ساخته‌اید و در آینده تصمیم دارید که فیلم کوتاه بسازید؟ اعلام کرد: در سال‌های گذشته چند اثر کوتاه کارگردانی کرده‌ام، اما تصمیم دارم که سال آینده اثر جدیدی تولید کنم. چند ایده اجتماعی و سیاسی در ذهن دارم که در سال آینده یکی از این موضوعات را می‌سازم.

این بازیگر سینمای ایران درباره اکران فیلم‌های خارجی در سینما‌های کشور بیان کرد: به نظرم باید بخشی از ظرفیت سینما‌های کشور به این موضوع اختصاص پیدا کند. مخاطبان سینما باید حق انتخاب داشته باشند. یکی از حسن‌های اکران فیلم خارجی این است که مخاطبانی که به علت نبود اینگونه فیلم‌ها به سینما نمی‌آیند، بار دیگر به سینماهای کشور باز می‌گردند. من به شخصه دوست دارم که فیلم‌های خارجی روز دنیا را با کیفیت خوب روی پرده سینما ببینم.


دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*