پولانسکی متهم به تجاوز جنسی به دختری ۱۰ ساله شد

ماریان برنارد، پنجمین زنی است که پولانسکی، کارگردان مشهور لهستانی را به تجاوز جنسی متهم کرده است.

به گزارش هفت راه، گاردین گزارش داده است که یک هنرمند کالیفرنیایی پولانسکی را به تجاوز در ده سالگی متهم کرده تا پنجمین شاکی پرونده تجاوز او باشد. ماریان برنارد به روزنامه سان گفته است او در سال 1975، دو سال پیش از فرار پولانسکی از آمریکا به او تجاوز کرده است.

این هنرمند مدعی شده است که این اتفاق در ساحلی در کالیفرنیا در پی عکاسی رخ داده است، جایی که کارگردان از خواسته تا در حالت برهنگی ژست بگیرد.

برنارد گفته «در ابتدا درک آن را داشتنم فقط با مادرم به ساحل می‌روم. برای اندک زمانی آنجا بودیم و سپس او آمد. مادرم توضیح داد این مرد می‌خواهد از در این کت خز من عکس بگیرد. خیال می‌کردم عکس در مجله یا چنین چیزی منتشر می‌شود.»

برنارد می‌گوید پولانکسی در ابتدا عکس‌هایی از او با لباس خز و مایو می‌گیرد و سپس از او می‌خواهد ژست برهنه بگیرد. او می‌افزاید «در آن لحظه فهمیدم مادر رفته است. نمی‌دانم کجا رفته بود و واقعاً نمی‌خواستم او را ترک کرده باشم؛ ولی او مدت طولانی آنجا نبود. بعد پولانسکی به من تجاوز کرد.»

برنارد که از اختلال تنشی پسا تروماتیک و مرض ترس از فضای تنگ و محصور در نتیجه تجربیاتش رنج می‌برد و احساس جسارت را پس از مطرح شدن رسوایی هاروی وینشتاین پیدا کرده است که تمامی اتهامات جنسی خود را رد کرده است.

گاردین اعلام کرده است که در این باره با پولانسکی تماس گرفته و مدعیات برنارد علیه او را انتقال داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا