«تاینی‌موویز» با شکایت وزارت ارشاد تحت تعقیب قضایی قرار گرفت

دبیر ستاد صیانت از محصولات فرهنگی-هنری خاطرنشان کرد که گردانندگان سایت «تاینی‌موویز» با شکایت این ستاد تحت پیگرد قضایی قرار گرفتند.

به گزارش هفت راه، مهدی یزدانی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه ستاد صیانت از محصولات فرهنگی-هنری مرجع شکایت از سایت تاینی موویز بوده و با شکایت این ستاد سایت مذکور تحت تعقیب قضایی قرار گرفته است اظهار کرد: ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیر مجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری چه به صورت فیزیکی و چه در فضای مجازی با همکاری پلیس فتا و قوه قضائیه با هرگونه عرضه غیرقانونی محصولات فرهنگی برخورد می‌کند.

دبیر ستاد صیانت از محصولات فرهنگی-هنری با بیان اینکه چارچوب همکاری‌های این ستاد با نیروی انتظامی و قوه قضائیه مشخص است در پاسخ به این سوال که آیا گردانندگان این سایت درخواستی برای اخذ مجوز قانونی به منظور عرضه محصولات فرهنگی داشته‌اند گفت: هیچ درخواست مجوزی از سوی این سایت ارائه نشده بود.

وی ادامه داد: در حال حاضر 15 موسسه از وزارت ارشاد، مجوز سامانه نمایشی درخواستی دارند و به صورت قانونی 17 هزار عنوان برنامه را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند.

یزدانی خاطرنشان کرد: ستاد صیانت از محصولات فرهنگی-هنری با هر سایت بزرگ و کوچکی که به صورت غیرقانونی اقدام به عرضه محصولات فرهنگی کند برخورد خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا