«قاتل اهلی» از ۸۰۰ میلیون عبور کرد

فیلم‌های اکران شده در هفته گذشته با اقبال مواجه شد و آثار اجتماعی از جمله فیلم کیمیایی مورد توجه مخاطب قرار گرفت.

به گزارش هفت راه، دو فیلم اجتماعی و یک فیلم با موضوع کودک و نوجوان از روز چهارشنبه اکران شده است در این میان فیلم «آذر» با بازی نیکی کریمی با اقبال بهتری مواجه شد.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم‌های این دفتر گفت: فیلم «قاتل اهلی» با اقبال خوبی مواجه شده و هم اینک به فروش 810 میلیون تومان رسید. فیلم «زرد» هم به فروش 5 میلیارد و 280 هزار تومان رسید.

همایون امکانیان مدیرعامل دفتر پخش نیکان فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «شکلاتی» با 11 سینما کار خود را آغاز کرده و بعد از فیلم «خفه‌گی» در گروه زندگی به نمایش در می‌آید. این فیلم 21 میلیون تومان فروخت.

وی در ادامه گفت: فیلم «آذر» در گروه آزاد با 15 سالن سینما کار خود را آغاز کرد. پیش‌بینی ما برای اکران این هفته نبود اما با اعلام شورا صنفی فیلم را اکران کردیم و هنوز تبلیغات تلویزیونی نداریم، امیدوارم با تبلیغات مناسب بتوانیم موفق عمل کنیم. ظرف دو روز در تهران به فروش 42 میلیون تومان دست یافتیم.

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فیلم‌های این دفتر گفت: فیلم «ثبت با سندبرابر است» به تازگی وارد هفته دوم شد و به فروش 590 میلیون تومان در تهران و 200 میلیون تومان در شهرستان رسید و به فروش 790 میلیون تومان رسید. فیلم سینمایی «خانه دختر» به فروش 2 میلیارد و 820 میلیون تومان رسید. فیلم سینمایی «ملی و راه‌های نرفته‌اش» به فروش 2 میلیارد و 102 میلیون تومان رسید.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم‌های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «غیرمجاز» به فروش 270 میلیون تومان در تهران و شهرستان رسید. فیلم «وقتی برگشتم» در تهران به فروش 35 میلیون تومان رسید. این فیلم هم اینک 17 سالن در اختیار دارد و از شنبه شهرستان های فیلم آغاز می شود.

بنابراین گزارش، براساس فروش مکانیزه فیلم «اشنوگل» به فروش 13 میلیون و 492 هزار تومان فیلم «انزوا» 77 میلیون و 413 هزار تومان، «صفر تا سکو» به فروش 89 میلیون و 504 هزار تومان، فیلم «آزاد به قید شرط» 246 میلیون 684 هزار تومان، «خالتور» به فروش 3 میلیارد و 182میلیون و 486 هزار تومان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا