علیرضا رضاداد رابط سازمان سینمایی و مجلس شد

به گفته احد آزادی‌خواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، مراسم فرش قرمز از سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر حذف و هزینه های جشنواره ملی فیلم فجر هم نصف شده است.

به گزارش هفت راه به نقل از خانه ملت، احد آزادی‌خواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس به جلسه عصر روز یکشنبه ۱۰ دی ماه کمیته فرهنگی، هنری و رسانه کمیسیون فرهنگی با محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی، ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر و علیرضا رضاداد رابط فرهنگی سازمان سینمایی اشاره کرد و گفت: مسئولان جشنواره ملی فیلم فجر گزارشی از اقدامات انجام شده برای برگزاری جشنواره و نحوه انتخاب فیلم‌ها به اعضای کمیته هنری ارایه کردند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علی مطهری و احمد مازنی نیز به عنوان دیگر اعضای این کمیته در جلسه حضور داشته‌اند، افزود: به گفته مسئولان جشنواره هزینه‌های جشنواره ملی فیلم فجر امسال نسبت به گذشته ۵۰ درصد کاهش یافته و این کاهش هزینه‌ها یکی از نقاط قوت جشنواره امسال است.

وی حضور تعداد قابل ملاحظه‌ای از فیلم‌های دفاع مقدسی در جشنواره را نقطه قوت دیگر این جشنواره دانست و عنوان کرد: به گفته مسئولان بساط فرش قرمز که در دوره‌های قبل حواشی به همراه داشت و جنجال‌آفرین بود در این دوره از جشنواره برچیده شده است.

این نماینده به پیشنهادات اعضای کمیته متبوعش به مسئولان جشنواره ملی فیلم فجر و سازمان سینمایی اشاره کرد و گفت: تعامل بیشتر و ارایه گزارش‌های منظم به کمیسیون و کمیته از جمله این پیشنهادات بود لذا بر سر تعامل‌ ۲ طرف توافق شد.

رضاداد رابط فرهنگی سازمان سینمایی با کمیسیون فرهنگی شد

آزادی خواه همچنین از نمایش تعدادی از فیلم‌ها از سوی مسئولان جشنواره برای اعضای این کمیته قبل از آغاز جشنواره و معرفی علیرضا رضاداد به عنوان رابط فرهنگی سازمان سینمایی با کمیسیون فرهنگی خبر داد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان بیان کرد: در این جلسه همچنین نمایندگان درباره اینکه فیلم‌های کمدی بیش از حد خطوط قرمز را رد می‌کنند، صحبت کردند که این موضوع مورد قبول رییس سازمان سینمایی قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا