نجفی مدیر روابط عمومی سازمان امور سینمایی شد

رییس سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری در حکمی مسعود نجفی را به عنوان مدیر روابط عمومی این سازمان منصوب کرد.

به گزارش هفت راه به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری، محمد مهدی حیدریان معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه امروز شورای معاونان و مدیران عامل موسسات تابعه سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری ضمن قدردانی از تلاش های جلیل اکبری صحت مدیر پیشین روابط عمومی، حکم نجفی را ابلاغ کرد.

در این حکم ضمن اشاره به سوابق و تجارب مسعود نجفی در حوزه سینما و رسانه تولید و انتشار رسمی و پیوسته اخبار، اطلاع رسانی سیستمی، دقیق و پیوسته، تعامل و ارتباط خوب با رسانه ها و منتقدان سینمایی، ارتقای حس اعتماد و همدلی با اصحاب رسانه، ایجاد ارتباط عاطفی و موثر با اهالی سینما و ایجاد آرامش، امید و همدلی در جامعه پرافتخار سینمایی کشور به عنوان اولویت‌های رسانه‌ای سازمان امور سینمایی تاکید شده است.

مسعود نجفی که در ۲ دوره اخیر جشنواره فیلم فجر مسئولیت مدیریت روابط عمومی را عهده دار بوده است متولد ۱۳۵۸ در تهران، دانش آموخته طراحی صنعتی و مدیریت برنامه‌ریزی فرهنگی است.

وی که از ابتدای دهه هشتاد به عنوان خبرنگار فعالیت رسانه ای اش را در ایسنا آغاز کرده است عضو انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی بوده و در حال حاضر ریاست شورای مرکزی کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران را عهده‌دار است.

۲ دوره دبیری جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی، مدیریت پردیس سینمایی تماشا، سردبیری ماهنامه صداپیشه، داوری در جشن سینمای ایران طی سه دوره، حضور در شورای مدیران جشنواره‌ فیلم فجر در چهار دوره و سردبیری بیش از ۵۰ کاتالوگ جشنواره سینمایی از جمله فعالیت‌های نجفی در سال های اخیر بوده است.

از دیگر فعالیت‌های او می‌توان به ساخت مستندهایی چون «قیصر ۴۰ سال بعد»، «مرد آواها»، «حاج کاظم» و «سه روایت از زندان» و تالیف کتاب‌های «مرور ۳۰ دوره جشنواره فیلم فجر»، «تاریخچه جشنواره فیلم کوتاه تهران» و «سی سال سینمای دفاع مقدس» اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا