فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات

فیلم‌های مختلفی در روزهای پایانی هفته از تلویزیون پخش خواهد شد که فیلم سینمایی «سارا» به کارگردانی «داریوش مهرجویی» یکی از آنهاست.

 به گزارش هفت راه، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «سارا»، «شیار 143»، «شاه کلید»، «میهمان داریم»، «سلاله»، «قلب های واحد 1و 2»، «مرد آفتابی»، «سپید به رنگ مروارید»، «رویای طلا»، «خانه ای کنار ابرها»، «مردی که بی نهایت می شناخت»، «خطر ژنوم»، «چگونه میلیاردر شدم»، «افسانه قعر آب»، «ربوده شده»، «رفیق فابریک»، «کشتن یک روباه»، «نشانه‌ها»، «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم»، «خسته نباشید»، «یک پوینده تاریک»، «پرواز خاموش»، «زندگی خصوصی والتر میتی»، «تیرباران در لوکن والا»، «سرقت از برج»، «هوک»، «ضارب»، «قهرمانان شرور نیستند» و «غرش استوایی» پنج‌شنبه و جمعه 10 و 11 اسفند از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

*************************************

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «سارا» به کارگردانی داریوش مهرجویی، پنج‌شنبه 10 اسفندماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: حسام برای درمان بیماری‌اش مجبور است به خارج از کشور سفر کند. سارا همسر او مخارج سفر او را تامین می‌کند، اما می‌گوید که این پول را از محل ارثیه پدرش به دست آورده است. حسام بهبودی می‌یابد. سارا پنهان از چشم شوهرش با کار سخت و مداوم خیاطی سعی می‌کند بدهی‌های خود را پرداخت کند. گشتاسب مردی که به سارا کمک مالی کرده است متهم به جعل اسناد شده است و موقعیت شغلی او در بانک دچار مخاطره می‌شود و از سارا می‌خواهد از طریق اعمال نفوذ حسام که حالا رئیس بانک شده است در شغلش ابقاء شود. سارا خود نیز می داند که امضای پدرش در اسناد جعل شده چون خود او امضای پدرش را جعل کرده است. وقتی حسام پی به واقعیت امر می‌برد، در جریان یک نزاع لفظی می‌گوید که او را لایق زندگی و معاشرت با خود و فرزندانش نمی‌داند. سارا آزرده از بیرحمی شوهرش در قبال رنجی که خاطرش متحمل شده ناگزیر خانه او را ترک می‌کند.

نیکی کریمی، امین تارخ، خسرو شکیبایی و یاسمین ملک نصیر در فیلم سینمایی «سارا» ایفای نقش کرده اند.

*************************************

فیلم سینمایی «شیار 143» به کارگردانی  نرگس آبیار، جمعه 11 اسفندماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یونس پسر مش الفت با عده ای از جوانان روستا کار در کارخانه مس کرمان را رها می کنند تا عازم جبهه شوند. پس از مدتی ارتباط یونس با خانه قطع می شود و همه حدس می زنند که او اسیر شده است. اسرا آزاد می شوند و باز هم خبری از یونس نیست. الفت بی قرار پسرش از هر کس و هر جا نشانی او را می گیرد. عاقبت تماس می گیرند و می گویند که خبری از یونس در راه است. الفت خانه را آب و جارو می کند اما یونس نمی آید و پلاک او می آید.

مریلا زارعی، گلاره عباسی، جواد عزتی و مهران احمدی در فیلم سینمایی «شیار 143» هنرنمایی کرده‌اند.

*************************************

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «شاه کلید» به کارگردانی حسین تبریزی، پنج‌شنبه 10 اسفندماه ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

خلاصه داستان فیلم در مورد پسری 14-15 ساله به نام نوری است که پدر خود را از دست داده است و نزد عموی خود در مغازۀ شیشه بری کار می کند. او در عین حال در مدرسۀ شبانه مشغول تحصیل است. او که در شغل پدرش- کلیدسازی- تبحر زیادی دارد از سوی همکلاسی های بزرگسالش در مدرسه که باند کوچکشان قصد دزدی از گاو صندوق خانۀ جواهر فروشی را دارد، اجیر می شود ولی نمی پذیرد. آنها او را تهدید کرده ولی حیدر سردستۀ آنها به نوری کمک می کند. سرایدار جواهر فروش به قتل رسیده و حیدر دستگیر می شود. نوری با ساختنِ شاه کلید می خواهد به او کمک کند که بی گناهی حیدر ثابت می شود.

کیهان ملکی، میلاد کی مرام، حشمت آرمیده، حسین علی پور، داود شیرعلی، جعفر دهقان و متین حیدرنیا در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************

فیلم سینمایی «میهمان داریم» به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور، پنج‌شنبه 10 اسفندماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: ابراهیم و فخری در خانه‌ای قدیمی زندگی می‌کنند و سه فرزندشان شهید شده و فرزند چهارم، رضا جانباز قطع نخاعی‌ست که در یک آسایشگاه تحت مراقبت است. رضا بعد از شهادت هم‌رزم‌اش، کمال، پرخاشگر و عصبی شده و داروهایش را مصرف نمی‌کند، به همین خاطر ابراهیم و فخری تصمیم می‌گیرند او را به خانه آورده و خود از وی مراقبت کنند. محبوبه خواهر کمال به خانه آنها می‌آید و مایل است طبق قرار قبلی با رضا ازدواج کند، اما رضا او را رد می‌کند. رضا اصرار دارد که باید بمیرد و همین رفتارها باعث می‌شود که یک روز ابراهیم با او برخورد کرده و به گوش‌اش سیلی بزند. یک شب که به نظر می‌رسد هر سه نفر دچار گازگرفتگی شده‌اند، سه فرزند شهید به خانه بازمی‌گردند، قرار است خانواده محبوبه بیایند و فخری به خاطر کهنگی و خرابی خانه تمایل دارد که مهمانی عقب بیفتد …

پرویز پرستویی و آهو خردمند در فیلم سینمایی «میهمان داریم» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************

فیلم تلویزیونی «سلاله» به کارگردانی حسین تبریزی، جمعه 11 اسفندماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم در مورد سلاله دختر دانشجوئی است که پدر خود را از دست داده است و با مادرش مونس زندگی می کند، مونس مبتلا به بیماری قلبی است و درمان او هزینه ی سنگینی دارد. سلاله پیگیر آن است تا مغازه پدر خود را بفروش برساند. اما عموی او غدیر مخالف تصمیم اوست و سند مغازه را که برادرش به امانت نزد او گذاشته بود به سلاله نمی دهد. اما سلاله همچنان پیگیر گرفتن سند از عموی خود است.

هنگامی که سلاله زیرزمین مغازه پدر خود را مرتب می کند در صندوقچه ای قدیمی، تعدادی فیلم با یک دوربین فیلمبرداری قدیمی را می یابد. سلاله برای دیدن این فیلم های قدیمی از طریق دوستانش با یکی از رزمندگان تصویر بردار دوره ی دفاع مقدس به نام همتی آشنا می شود و …

افسر اسدی، سیاوش طهمورث، حسن جوهرچی و نیلوفر شهیدی در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

*************************************

فیلم سینمایی «قلب های واحد 1» به کارگردانی حسن کیراک، جمعه 11 اسفندماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: یونس به همراه خانواده اش قصد دارند برای ساخت مدرسه ای به کشور قزاقستان بروند. اما همسرش دیلک خیلی موافق این سفر نیست، وقتی آنها به روستای کوچکی که نزدیکی شهر آلماتی می باشد می رسند متوجه می شوند که چقدر مردم آنجا در محرومیت به سر می برند. از آنجاست که دیلک بنای ناسازگاری را گذاشته و به بهانه نبود امکانات رفاهی و تحصیلی به خصوص برای دو فرزند پسر و دخترش قصد دارد تا نظر یونس را عوض کند و در همین حین اتفاقی دختر آنها را راهی بیمارستان می کند. دیلک که ههچنان از وضعیت موجود ناراحت است شرط می کند اگر یونس آنها را در بیمارستان تنها بگذارد و به فکر ادامه ساخت ساختمان مدرسه باشد او به همراه فرزندانش به ازمیر (ترکیه) برمی گردد. در این مشاجره زن میانسالی ترک تبار به نام جنت که شاهد ماجراست و قصد دارد به این خانواده کمک کند تا …

*************************************

قسمت دوم فیلم سینمایی «قلب های واحد» جمعه 11 اسفندماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

*************************************

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «مرد آفتابی» به کارگردانی همایون اسعدیان پنجشنبه 10 اسفند ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است : حمید و اکبر دو جوانی هستند که در یک عکاسی کار می کنند. پس از مرگ صاحب مغازه نگران فروخته شدن مغازه توسط همسر او نرگس می شوند. آن دو در مقابل پیشنهاد خرید مغازه از نرگس پولی ندارند و به همین دلیل وقتی شایعه ازدواج نرگس با خوار و بار فروش محل را می شنوند به فکر ازدواج با او می افتند و …

اکبر عبدی، حمید جبلی و  فاطمه معتمد اریا در این فیلم سینمایی بازی می کنند .

*************************************

فیلم  تلویزیونی «سپید به رنگ مروارید» به کارگردانی سید روح الله حجازی، جمعه 11 اسفند ساعت 10 روانه آنتن  شبکه سه سیما می شود.

در خلاصه  داستان این فیلم با بازی رابعه مدنی، لیندا کیانی و شاهرخ استخری آمده است: مادری پس از ۲۰ سال نگهداری از فرزند جانبازش مجبور است در آستانه ازدواج پسر دیگرش، او را تنها بگذارد و …

*************************************

فیلم سینمایی «رویای طلا» به کارگردانی سان آر گود، جمعه 11 اسفند ساعت 14 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

در خلاصه داستان این فیلم با بازی جمی بامبر، ماری اوجر اُپولوس  و اَلکس پانُویک آمده است : دان و ویل، زن  و شوهر جوانی هستند که به دلیل مشکلات مالی، همۀ دارایی های خود را از دست داده اند. تا اینکه در مسیر سفر به شهری دیگر برای پیدا کردن کار، با خواهر و برادر خلافکاری آشنا می شوند و  ماجرای چند صندوق طلای مفقود شده در برف مواجه می شوند. ویل و دان به همراه خواهر و برادر خلافکار تصمیم می گیرند به دنبال طلاها بروند و …

*************************************

فیلم سینمایی «خانه ای کنار ابرها» به کارگردانی سیدجلال دهقانی اشکذری، جمعه 11 اسفند ساعت 20 از شبکه سه سیما پخش می شود.

داستان این فیلم در دهه ۶۰ می‌گذرد و درباره آشنایی دو جوان با مادر شهیدی است که در روند زندگی این دو تاثیرگذار خواهد بود.

نگار عابدی، حامد کمیلی و  هدایت هاشمی در فیلم سینمایی «خانه ای کنار ابرها» بازی کرده اند.

*************************************

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «مردی که بی نهایت می شناخت» به کارگردانی متیو براون، پنج‌شنبه 10 اسفندماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جرمی آیرونز و دو پاتل آمده است: رامانوجان جوان فقیر هندی عشق ویژه ای به حل مسائل ریاضی دارد و گویا موفق به حل برخی از مسائل مهم ریاضی شده است. یکی از همکارانش به او کمک می کند، حل این مسائل را برای چند دانشگاه معتبر ریاضی ارسال می کند تا اینکه بالاخره یک ریاضی دان بزرگ انگلیسی به نام هاردی او را به دانشگاه کمبریج دعوت می کند. دانشگاهی که نیوتن هم در همان جا جاذبه را کشف کرده است. اما فضای دانشگاه و به خصوص اساتید آن فوق العاده نژاد پرستانه به این ماجرا نگاه می کنند و رامانوجان را کلاهبردار می دانند. اما هاردی از او دفاع می کند و از طرفی او را تحت فشار قرار می دهد که با وجود بیماری حدس ها و فرمول های خود را با دقت اثبات کند. بالاخره او موفق می شود که …

*************************************

فیلم سینمایی «خطر ژنوم» به کارگردانی سونگ سو کیم، جمعه 11 اسفندماه ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی کیم هایو جین و جین کیم آمده است: ایشیگامی به خانه می آید و در می یابد همسرش کشته شده است. او سر نخی جز یک تلفن که به همسرش شده است ندارد. حالا در یک هرج و مرج تلاش می کند قاتل همسرش را بیابد و متوجه می شود او در یک پروژه بیماری آلزایمر کار می کرده، او توانایی یافته بود که حافظه افراد را در ژنوم دی ان ای نگهداری کند که به طور تصادفی حافظه فرد دیگری وارد دی ان ای او می شود. … اما کم کم حافظه خود را می یابد و کسانی که می خواهند از این دستاورد به نفع خود استفاده کنند را لو می دهد. همین افراد موجب مرگ همسر او شده اند.

*************************************

شبکه پنج سیما

فیلم تلویزیونی «چگونه میلیاردر شدم» به کارگردانی علی عبدالعلی زاده، پنج‌شنبه 10 اسفندماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: رضا که جوان بی پولی است و با سند خانه مهتاب خواهر زنش مبلغ هفتاد میلیون تومان وام گرفته تا کاسبی راه اندازد ولی  شریکش آقای سعادتی پول را کلاهبرداری کرده و حالا مریم همسر رضا و خواهرزنش از او گله فراوانی دارند. رضا  وارد خانه ای عجیب می شود و با مردی روبه رو می شود که ادعا می کند که آدرس گنجی را می داند و رضا و عمویش را به آنجا می برد و رضا با خوردن دانه هایی که در صندوقچه گنج می یابند خود را در خانه ای می بیند که صاحب آن است و همه امکانات در اختیار اوست. او موفق می شود که تمام بدهی مهتاب خانم را بدهد و سند منزلش را آزاد کند . مریم که به او بی توجه بود پس از اینکه رضا را در خانه رویاهایش با چند بچه و خدمتکارش می بیند فکر می کند که رضا زن گرفته و از رفتار گذشته اش پشیمان می شود وخود را اصلاح می کند و …

فتحعلی اویسی، مریم امیر جلالی، السا فیروز آذر، مهدی امینی خواه و یوسف صیادی در فیلم تلویزیونی «چگونه میلیاردر شدم» بازی کرده اند

*************************************

فیلم سینمایی «افسانه قعر آب» به کارگردانی جی راسل، جمعه 11 اسفندماه ساعت 8 از شبکه پنج پخش می‌شود.
این فیلم داستانی است که در جنگ جهانی دوم در انگلستان اتفاق می افتد. پسربچه ای به نام انگس که پدرش در جنگ کشته شده است و با مادر و خواهرش درمنطقه ای ساحلی و با طبیعتی زیبا زندگی می کند، یک تخم در ساحل می یابد که از آن موجودی عجیب ، شبیه اسب آبی خارج می شود.  انگس دور از چشم دیگران از اسب آبی نگهداری می کند. با آمدن یک جوخه از نظامیان برای آماده سازی جنگی و مستقر شدن در اطراف منزل انگس وخانواده اش، شرایط اندکی بغرنج می گردد. انگس با مردی به نام لوئیس که به دلیل مجروح شدن در جنگ اکنون به عنوان خدمتکار در خانه آنها استخدام شده  آشنا می شود و راز اسب آبی را  با وی در میان می گذارد.  لوئیس، انگس را مجاب می کند که اسب آبی را به طبیعت بازگرداند. آنها حیوان را که حالا بسیار غول آسا شده به اقیانوس می سپارند. اما …

بروس آلپرس، آلکس ایتال و دیوید موریسی در این فیلم بازی کرده اند.

*************************************

فیلم سینمایی «ربوده شده» به کارگردانی سیمون وست، جمعه 11 اسفندماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی نیکلاس کیج، مالین آکرمن، جاش لوکاس و سامی گیل خواهیم دید: ویل، هوید، وینسنت و ریلی یک گروه تبهکاری را تشکیل می دهند که در شب دستبرد زدن به خزانه داری بانک دچار شکست می شوند . زیرا پس از اینکه پول ها را می ربایند در بازگشت یک پیر مرد سیاه پوست آنها را می بیند و شاهد جرم محسوب می شود. وینسنت می خواهد پیر مرد را به قتل برساند اما ویل مانع می شود و در درگیری تیری به پای وینسنت شلیک می شود. طی تعقیب و گریز پلیس ویل را دستگیر می کند و چون می داند پلیس در صورت یافتن پول ها او را به زندان طولانی مدت تری محکوم خواهد کرد همه پول ها را می سوزاند. هشت سال بعد پس از آزادی از زندان ویل به سراغ دخترش می رود تا روابط گسسته  خود را با او بازسازی کند. الیسون دختر ویل به شدت از ویل ناراضی است و در ابتدا درخواست ویل را برای پذیرش عذرخواهی اش قبول نمی کند اما …

*************************************

فیلم تلویزیونی «رفیق فابریک» به کارگردانی علیرضا نجف زاده، جمعه 11 اسفندماه ساعت 20:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: شاپور و صمد دو دوست اند که در فست فود آقای بهرامی کار می کنند. آقای بهرامی به خاطر سوزاندن سوسیس ها آنها را بیرون می کند . آنها به دنبال کار می گردند و در یک سرای سالمندان که خانم سلطانی آنجا را اداره می کند کار پیدامی کنند. آقا مظفر نگهبان آنجا به دنبال گنج است و شاپور هم که به گلی دختر بهرامی علاقمند است برای رسیدن به پول قبول می کند که به او کمک کند و قضیه را به صمد می گوید. آنها تصمیم می گیرند که برای اینکه راحت به کارشان برسند خانم سلطانی را به سفر بفرستند. آنها  تمام ساختمان را می کنند و یک جعبه پیدا  می کنند که در آن سند وقف ملک آسایشگاه یافت می شود و این طوری مشکل تخلیه ملک منتفی می شود. آقا مظفر هم پس از اینکه از پیدا کردن گنج ناامید می شود سکته می کند و بعد سالمندان متوجه می شوند که او در حقیقت یک کارخانه دار جوان است که خود را گریم کرده و به خاطر یافتن گنج وارد آنجا شده است …

مهران غفوریان، رامین ناصر نصیر، سحر زکریا، سروش صحت و سعید پیردوست در فیلم تلویزیونی «رفیق فابریک» بازی کرده اند.

*************************************

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «کشتن یک روباه» به کارگردانی سعید خطیبی، پنج‌شنبه 10 اسفندماه ساعت 24 از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی زهره فکور و ملک منصور مرعشی داستان ایرج فرازمند ا روایت می‌کند؛ ایرج در یک شرکت داروسازی که مالک آن پدر همسرش است، کار می‌کند؛ اما ایرج متوجه یک قتل می‌شود! سرگرد هاتف مسوول رسیدگی به پرونده در تحقیقات خود متوجه می‌شود ایرج از انبار ساخت مواد اولیه می‌دزد. پدرزن او متوجه می‌شود، ولی به‌خاطر دخترش سکوت می‌کند! همچنین مسوول قبلی انبار همین کار را انجام می‌داده که پدرزن بعد از متوجه شدن؛ او را به قتل رسانده و در باغچه منزل خود مدفون کرده…!

*************************************

فیلم تلویزیونی «نشانه‌ها» به کارگردانی یاسر طالبی، جمعه 11 اسفندماه ساعت 12:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: قاچاقچیان چوب در حال نابود کردن جنگل هستند و موجب شش قتل شده‌اند. حداد جنگلبان که همسرش به نوعی قربانی قاچاق شده است، با دخترش عشا زندگی می‌کند. عشا عاشقانه جنگل را دوست دارد و با درختان پیوندی معنوی برقرار کرده است. سرگرد مروارید به‌دنبال قاچاقچیان به تفحص می‌پردازد و با حداد همراه می‌شود. او در عملیاتی به‌سختی مجروح می‌شود….

در این  فیلم تلویزیونی، حسن رستمانی، داریوش شافی و مهدی خلیلی بازی کرده‌اند.

*************************************

شبکه امید

انیمیشن سینمایی «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم» به کارگردانی کریس سندرز و دین دبلوا، پنج‌شنبه 10 اسفندماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان این فیلم که بر اساس رمانی از کرسیدا کوول نوشته شده است و درباره‌ی یک وایکینگ جوان به‌نام هیکاپ است که در سرزمینش مدام مورد حمله اژدهایان قرار می‌گیرد و مردم این سرزمین (وایکینگ‌ها) شجاعانه به جنگ با اژدهایان می‌پردازند؛ ولی هیکاپ توانایی جنگیدن با آنان را ندارد و حتی اگر هم داشته باشد، (به خاطر جثه کوچکش) اجازه ندارد اینکار را بکند….

*************************************

فیلم تلویزیونی «خسته نباشید» به کارگردانی افشین هاشمی و محسن قرائی، جمعه 11 اسفندماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: ماریا و رومن، زن و شوهر توریستی هستند که برای اقامتی کوتاه مدت در کرمان ساکن می‌شوند. ماریا از پنج سالگی از ایران خارج شده و حالا بعد از سال‌ها، خاطرات کم رنگی از سرزمین مادری‌اش دارد. او که فرزندش مُرده و در این قضیه رومن را مقصر می‌داند، هدف از این مسافرت که به اصرار رومن صورت گرفته را فراموش کردنِ مرگِ فرزند قلمداد می‌کند اما بعد متوجه می‌شود اصرارِ رومن برای مسافرت به ایران، دیدار از منطقه‌ی کویری کلوت کرمان است…

غوغا بیات، جلال فاطمی و یداله شادمانی بازیگران این فیلم هستند.

*************************************

شبکه افق

فیلم سینمایی «یک پوینده تاریک» به کارگردانی ریچارد لینکلیتر، جمعه 11 اسفندماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.

داستان فیلم درباره مامور مخفی پلیسی است که قصد نفوذ در باند تروریستی را دارد ولی در حین ماموریت خود، به ماده مخدر جدیدی (به‌نام دی) اعتیاد پیدا می‌کند و توان تشخیص و تمایز بین واقعیت و خیال را از دست می‌دهد و به مرکز ترک اعتیاد فرستاده می‌شود….

در این فیلم سینمایی،کیانو ریوز و رابرت داونی ایفای نقش کرده‌اند.

*************************************

فیلم سینمایی «پرواز خاموش» به کارگردانی عبدالحسن برزیده، جمعه 11 اسفندماه ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی حسین یاری و مجید مشیری خواهید دید: خلبان زنجانی در روزهای نخست جنگ که با هواپیمایش مامور شناسایی مواضع دشمن است در اصابت گلوله‌های دشمن مجروح و هواپیمایش دچار صدمه می‌شود. اما خلبان زنجانی به هر ترتیبی هست وارد مرز ایران شده و در فرودگاه متروک شهر محاصره شده آبادان فرود می‌آید و در نهایت به شهادت می‌رسد. از این پس نیروهای عراقی که محل فرود هواپیما را ردگیری کرده‌اند برای انهدام آن به هر طریق ممکن عمل می‌کنند.

*************************************

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «زندگی خصوصی والتر میتی»، «تیرباران در لوکن والا» و «سرقت از برج» پنج‌شنبه 10 اسفندماه ساعت 11، 17، 21 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

*************************************

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «هوک»، «ضارب»، «قهرمانان شرور نیستند» و «غرش استوایی» جمعه 11 اسفندماه ساعت 11، 15 ، 17 و 21  از شبکه نمایش پخش می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا