آیا «دیوید کاپرفیلد» حقه‌اش را افشا می‌کند

وکلای «دیوید کاپرفیلد» پردرآمدترین شعبده‌باز جهان می‌گویند فاش شدن راز حقه «۱۳ خوش‌شانس» از نظر مالی به این شعبده‌باز ضربه خواهد زد اما قاضی دادگاه خواستار توضیح روش این حقه است.

به گزارش فارس به نقل از مجله انگلیسی زبان تایم، «دیوید کاپرفیلد» شعبده‌باز مشهور آمریکایی مجبور شد راز یکی از حقه‌های مشهورش را در دادگاه فاش کند. یکی از تماشاچیانی که در نمایش او شرکت کرده بود مدعی بود که در جریان نمایش شعبده بازی او در لاس وگاس آمریکا مجروح شده است.

گوین کاکس 58 ساله اهل بریتانیا از دیوید کاپرفیلد به اتهام سهل‌انگاری شکایت کرده است و دادگاهی در این زمینه تشکیل شد. او از تماشاچیانی بود که در یکی از شعبده‌های مشهور کاپرفیلد با عنوان «۱۳ خوش‌شانس» شرکت کرد و در جریان نمایش دچار جراحت شده بود.

او که زمین خورده و دچار دررفتگی شانه شده بود، می‌گوید که از آن زمان دچار آسیب مغزی و دردهای مزمن شده است.

برای انجام شعبده «۱۳ خوش‌شانس» ۱۳نفر از تماشاچیان به طور تصادفی انتخاب می‌شوند و در جریان این شعبده از روی صحنه ناپدید می‌شوند و وقتی که این ۱۳ نفر در یک گوشه سالن دوباره ظاهر می‌شوند، همه تماشاچی‌ها شگفت‌زده می‌شوند.

وکلای آقای کاپرفیلد، پردرآمدترین شعبده‌باز جهان، می‌گویند که فاش شدن راز این حقه از نظر مالی به این شعبده باز ضربه خواهد زد اما قاضی دادگاه لاس وگاس خواستار توضیح روش این حقه شد.

کریس کنر، تهیه کننده برنامه‌های کاپرفیلد رازهای این حقه را در دادگاه فاش کرد.

آقای کاکس ساکن کنت انگلستان هنگامی که به وسیله مسئولان سالن در حال عبور از داخل تونل بود به زمین افتاد. او همان زمان به دلیل دررفتگی شانه به بیمارستان منتقل شد. او می‌گوید که دکترها بعداً تشخیص دادند که او دچار ضایعه مغزی نیز شده است.

آقای کاکس تاکنون بیش از 400 هزار دلار برای درمان خود پرداخت کرده است.

دیوید کاپرفیلد با نام اصلی «دیوید کوتکین» شعبده‌بازی آمریکایی است. او عنوان پردرآمدترین و پرتماشاچی‌ترین سرگرمی‌ساز جهان را داراست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا