اعطای مجوز به ۴ تلویزیون تعاملی

چهارتلویزیون تعاملی و هفت موسسه رسانه صوتی و تصویری وابسته به بخش خصوصی، امروز به صورت رسمی برای فعالیت شان از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویرفراگیر مجوز گرفتند.

به گزارش هفت راه، مدیران عامل چهار تلویزیون تعاملی فام، تی وی نت ،آی سیما و تیوا مجوزدائم فعالیت خود را از دست آقایان سیاهکلی و قدیمی معاونان سازمان صدا وسیما دریافت کردند.

مخاطبان می توانند از برنامه های متنوع این شبکه های تلویزیونی تعاملی با مراجعه به آدرس اینترنتی آنها یا نصب برنامه کاربردی شان استفاده کنند.

اپراتور ارائه دهنده خدمات OTT و IPTV فام، با تولید محتواهای تعاملی و قابل ارائه بر بستر IPTV خدماتی را عرضه می‌کند که از آن موارد می‌توان به اولین سریال تعاملی در تاریخ فیلم و سریال اشاره کرد. حوزه کودک و ارائه شبکه جهانی هدهد و همچنین حوزه موسیقی و ارائه بزرگترین و به روزترین بانک موسیقی کشور خدمات ارائه شده در این سرویس خواهد بود.

در این رسانه تعاملی خدمات ارزش افزوده در کنار دیگر خدمات از جمله پخش زنده تلویزیونی، آرشیو دو هفته‌ای و شبکه‌های اختصاصی بر روی 5 بستر اندروید، IOS، وب، ستآپ باکس و تلویزیون‌های هوشمند ارائه خواهد شد که نرم افزار ارائه این خدمات کاملا بومی است.

همچنین در این مراسم به هفت موسسه رسانه صوتی و تصویری فیلم نت ، آی نت ،پلاس ،مهر ،نازدونک ،بین تو و مندیر مجوز آزمایشی داده شد.

فیلم نت و بین تو رسانه های صوت وتصویری هستند که برای مخاطبان فیلم وسریال های متنوع برروی خروجی خود بارگذاری می کنند.

پلاس هم علاوه بر فیلم و سریال برنامه های مختلف گفتگو محور را برای مخاطبان خود در فضای مجازی پخش می کند.

نازدونک رسانه صوت و تصویر ویژه کودک و نوجوان است که انیمیشن ها و برنامه های مختلف تولیدی خود دراین حوزه را برای مخاطب به نمایش می گذارد.

آی نت و مندیر هم رسانه های صوت و تصویر کاربر محور هستند که فضا را دراختیار کاربران خود قرار می دهند تا برنامه های مورد علاقه خود را دراین دو محیط برای دیگر مخاطبان به نمایش بگذارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا