معرفی رییس جدید مرکز تخصصی فرهنگی هنری بسیج

مصطفی زیبایی‌نژاد به‌عنوان رییس جدید مرکز تخصصی فرهنگی بسیج معرفی و جایگزین احمد مداحی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مرکز تخصصی فرهنگی بسیج که سابقه تولید آثار مورد تقدیر رهبری و آثار برگزیده جشنواره های ملی و بین المللی را دارد، مسئول جدید خود را شناخت و احمد مداحی مسئول سابق این مرکز، جای خود را به مصطفی زیبایی‌نژاد داد.

زیبایی نژاد که کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه امام صادق(ع) را دارد، پیش از این دبیر ستاد فرهنگی راهیان نور و مدیر اداره فضاسازی و راهیان نور معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین بوده است. دبیری شورای ستاد مرکزی هیات رزمندگان اسلام و معاون رسانه ای قرارگاه مراسمات اربعین حسینی بخش دیگری از مسئولیت های کاری وی بوده است. مسئول جدید مرکز تخصصی فرهنگی و هنری بسیج سابقه دستیاری و مشاور تولیدات رسانه ای معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج را در کارنامه خود دارد.

مرکز تخصصی فرهنگی هنری بسیج، مجموعه‌های فیلم و هنرهای نمایشی بسیج، خانه سرود و نماهنگ بسیج، شعر و ادبیات و کتاب، مرکز هنرهای تجسمی(مهتا) و مرکز پویانمایی(رقومی) را در اختیار دارد که هرکدام نقش مهمی در تولیدات هنری جبهه انقلاب داشته اند. تولید بیش از 150 مستند، ساماندهی 100 گروه سرود حرفه ای، 400فریم طرح گرافیکی و تولید بیش از 1150 دقیقه پویانمایی، گوشه ای از فعالیت های سالانه این مرکز هنری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا