فروغی:شبکه سه سیما از سرمایه‌های خود دفاع می کند

علی فروغی؛ مدیر شبکه سوم سیما به حواشی اخیر این شبکه واکنش نشان داد. او در صفحه شخصی اش به فیلم «محرمانه لس آنجلس» اشاره کرد و از داستان و محتوای این فیلم نتیجه گیری کرد و نوشت:

«این مقدمه را گفتم تا بگویم حکایت شبکه سه وحواشی خبری این روزهایش، چیزی ست شبیه به همین ماجرای این فیلم.

چنانکه چند روزی است نوبت یکی دیگر از اعضای خانواده شبکه سه شده تا هدف اتهامات «افشاگرانه» قرار گیرد. گویا افرادی که در این چند صباح سرمایه اجتماعی و اعتماد مردم نسبت به خود را از دست رفته می بینند، از «شرق» و غرب کمر به افشاگری بسته‌اند!

دیروز حاج حسین یکتا و خبر دروغی در مورد موسسه مالی اعتباری اش و امروز احسان علیخانی و زد و بند با یک موسسه مالی اعتباری دیگر فاسد. انگار روایت قصه های مردم جرمی نابخشودنی است و برخی به دنبال تخریب رسانه ملی و سرمایه های آن هستند. اما دست اندرکاران «آشنا»ی این سناریوی نخ‌نما شده، باید بدانند که شبکه ۳ مهمترین سرمایه خود را اعتماد مردم و نیروی انسانی پاکدست خود می‌داند و از این سرمایه تا به آخر دفاع می‌کند.

در همین راستا، بعد از سالها شنیدن قصه های مردم، فردا نوبت احسان علیخانی است تا قصه های خودش را برای مردم روایت کند و شفاف با مردم از تهمت های اخیر بگوید.

در دوره جدید شبکه سه، استراتژی «سکوت» در برابر «دروغ» و «تهمت» به تاریخ پیوسته و همه این‌ها در موجی معکوس به اصل ایجاد آن برمی‌گردد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا