سامانه اینترنتی ثبت نام موکب‌های اربعین

جمشید گودرزی قائم مقام رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در امور اربعین با اشاره به راه‌اندازی سامانه ثبت‌نام موک‌های اربعین، اظهار داشت: سامانه ثبت موکب‌ها با هدف ساماندهی امور، تسهیل شرایط برای موکب‌ها، جلوگیری از هدر رفت منابع و تامین زیرساخت‌های موردنیاز موکب‌ها راه‌اندازی شد.

وی ضمن دعوت از تمامی متقاضیان برپایی موکب برای ثبت نام در این سامانه گفت: به ثبت‌کنندگان پس از بررسی مدارک، پروانه(مجوز) ویژه موکب‌داری ارائه می‌شود.

گودرزی تصریح کرد: ارائه ویزای رایگان به خادمان موکب‌ها، کمک در ارسال محموله‌ها به عراق، ارائه توصیه‌های ضروری به موکب‌ها و زائران، امکان گزارش‌گیری و ساماندهی آماری و …از جمله تسهیلاتی است که ثبت‌نام‌کنندگان در این سامانه از آنها بهره‌مند می‌شوند.

وی با بیان اینکه براساس مصوبه ستاد مرکزی اربعین حسینی، مسئولیت کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین به ستاد بازسازی عتبات عالیات واگذار شده است، گفت: علاقه‌مندان به فیض مشارکت در میزبانی زائران اربعین حسینی می‌توانند نذورات خود را به هر میزان دلخواه از طریق شماره‌گیری کد #۱۰۴۰*۷۸۰*(ستاره هفت هشتاد ستاره ده چهل مربع) اهداء کنند.

علاقه‌مندان به ثبت‌نام در سایت موکب‌های اربعین حسینی می‌توانند به اینجا مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا