۲ انتصاب جدید در شبکه نسیم

با حکم مدیر شبکه نسیم مدیران جدید گروه تولید و مدیر طرح و برنامه این شبکه منصوب شدند.

به گزارش هفت راه، با حکم مدیر شبکه نسیم مرتضی جاسبی و حامد عبدوس به ترتیب به سمت مدیر گروه تولید  و  مدیر طرح و برنامه این شبکه منصوب شدند.

برنامه ریزی و پیگیری تولید برنامه‌های پرنشاط، مفرح و اثربخش در گونه‌های مختلف، ترسیم و پیگیری فرآیند دقیق نظارت بر ایده تا محصول به منظور تولید آثار کیفی، تهیه منظم گزارش‌های محتوایی از برنامه‌های تولید و پخش شده و اهتمام به حضور پررنگ و اثرگذار برنامه‌ها در فضای مجازی از اهم نکاتی است که در حکم احسانی، برای مدیر گروه تولید شبکه نسیم به آنها اشاره شده است.

همچنین در حکم مدیر شبکه نسیم برای مدیر جدید طرح و برنامه این شبکه، ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه این مدیریت به مثابه اتاق فکر و هدایت شبکه بر تدوین سیاست‌ها و اولویت‌های برنامه‌ای شبکه برگرفته از اهداف کلان سازمان و معاونت، بررسی طرح‌های وارده و سفارش طراحی برنامه‌های جدید، نظارت کلی بر فرآیند تولید و تطبیق با طرح‌های مصوب و نیز استفاده دائم از ظرفیت اهل نظر و اندیشه و هنرمندان خلاق برای ارتقا کیفیت برنامه‌ها، تاکید شده است.

محمد احسانی، مدیر شبکه نسیم، ضمن قدردانی از تلاش‌های میثم فضلعلی و مرتضی جاسبی، مدیران سابق گروه تولید و طرح و برنامه این شبکه، در احکام صادره خود برای مدیران جدید افزوده است که: امیدوارم با تأسی به سالار شهیدان، علیه السلام، و بهره‌مندی از آموزه‌های عاشورایی در انجام وظایف محوله موفق باشید.

مرتضی جاسبی، دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت رسانه بوده که سابقه مدیریت پخش شبکه‌های نسیم و نمایش و نیز مدیریت طرح و برنامه شبکه نسیم را در سوابق اجرایی خود دارد.

همچنین ، حامد عبدوس دانشجوی دکتری علوم سیاسی از دانشگاه علامه طباطبایی است که سمت مشاور معاون سیما و عضویت در شورای آموزش سیما و شورای کتاب اداره کل بازرگانی سازمان در کارنامه اش دیده می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا