شورجه: یک بازیگر ناشناخته تئاتر نقش حضرت موسی(ع) را بازی می‌کند

احتمال زیاد نقش اصلی سریال را به یک بازیگر ناشناخته تئاتری آشنا به معارف قرآنی واگذار خواهم کرد، اما هنوز بازیگرها مشخص نشده‌اند.

به گزارش تسنیم، جمال شورجه بعد از اعلام شروع پیش‌تولید سریال تلویزیونی «موسی(ع)» توسط رئیس سازمان صداوسیما درباره انتخاب بازیگران،‌گفت: بعد از مشخص شدن پیش‌تولید خیلی جدی پیگیر چیدمان نقش‌ها و کاراکترها هستم. احتمال زیاد نقش اصلی سریال را به یک بازیگر ناشناخته تئاتری، آشنا به معارف قرآنی واگذار خواهم کرد. اما هنوز بازیگرها مشخص نشده‌اند.

وی با اشاره به جلوه‌های ویژه این سریال، گفت: به دلیل معجزات حضرت موسی(ع) که 9 معجزه مهم داشتند امیدواریم بتوانیم از نیروهای ایرانی آشنا به جلوه‌های ویژه استفاده کنیم. قطعاً سوپروایزری برای این کار خواهیم داشت و چندین دفتر درگیر خواهند شد.

شورجه درباره لوکیشن‌های خارجی این سریال، تصریح کرد: با توجه به اینکه رویکرد سازمان صداوسیما این است که سریال «موسی(ع)» به صورت بین‌المللی و فرامرزی آماده شود رایزنی‌هایی کرده‌ایم با بازیگران جهان عرب از وجودشان استفاده کنیم تا مخاطبان این پروژه جهانی باشند. فعلاً پیش‌بینی خاصی برای لوکیشن‌های خارجی نداریم از جمله الجزایر پیشنهاد ماست. چرا که خودم در آنجا کار کرده‌ام به محیط آشنایی دارم. حتی پیشنهاد سرمایه‌گذاری هم داده‌اند.

وی در خاتمه به حضور در الجزایر اشاره کرد و گفت: در الجزایر به خاطر کارگردانی پروژه‌ای به نام “احمد بای” هرکجا می‌رفتم متوجه می‌شدند دستی در ساخت حضرت یوسف داشتم و قرار است پروژه‌ای به نام موسی(ع) توسط بنده ساخته شود مردم لطف داشتند و مشتاق بودند به نوعی در این کار سهیم و شریک باشند و طرق مختلف این علاقه‌مندی و شوق خودشان را نشان می‌دادند. واقعاً به برکت نور قرآنی بود که این پروژه‌های اصحاب کهف و یوسف پیامبر گذاشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا