بهروزشعیبی سریال 100قسمتی می‌سازد

مجموعه تلویزیونی ۱۰۰ قسمتی «اقیانوس آرام» به کارگردانی بهروز شعیبی قصه‌های اجتماعی و خانوادگی را در بستری ایرانی اسلامی روایت می‌کند.

به گزارش  فارس، مجموعه تلویزیونی ۱۰۰ قسمتی «اقیانوس آرام» به نویسندگی حسین تراب نژاد و کارگردانی بهروز شعیبی در سه فصل به مرحله تولید خواهد رسید.

بنا بر این گزارش، نگارش فیلمنامه این سریال به پایان رسیده و سازندگان منتظر فراهم شدن شرایط از سوی صداوسیما برای آغاز کار هستند.

این سریال در سه فصل ۳۰ قسمتی و در بازه‌های زمانی متفاوتی ساخته خواهد شد، فصل یک در بازه زمانی ۶ ماه می‌گذرد و فصل ۲ نیز اتفاق‌های یک ماه را به تصویر می‌کشد. همچنین نگارش فصل یک این سریال به طور کامل انجام شده است.

این سریال قصه‌های اجتماعی و خانوادگی را در بستری ایرانی اسلامی روایت می‌کند. در «اقیانوس آرام» زندگی شهری نشان داده می‌شود و نوع روابط انسان‌ها با یکدیگر احساس نوستالژی را زنده می‌کند. هر کدام از کاراکترهای این سریال افراد متفاوتی از دیگری هستند، روانشناسِ سلبریتی، خبرنگار و … از جمله این شخصیت‌ها هستند که در این سریال بلند به ایفای نقش می‌پردازند.

تهیه کنندگی این سریال به عهده سید محمود رضوی است که پیشتر سریال‌ پرده نشین و فیلم‌های ماجرای نیمروز،‌دارکوب و لاتاری را برای سینما تهیه کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا