2 انتصاب جدید در معاونت برون مرزی صداوسیما

با حکم معاون برون مرزی رسانه ملی، سرپرست شبکه الکوثر و مدیرکل رادیوهای آسیای میانه ريال قفقاز و شمال خاورمیانه منصوب شدند.

به گزارش هفت راه، پیمان جبلی معاون برون مرزی، طی احکامی جداگانه، مرتضی شمسی را به سمت سرپرست شبکه الکوثر و برهان حشمتی را به سمت مدیرکل رادیوهای آسیای میانه ، قفقاز و شمال خاورمیانه منصوب کرد.

در حکم معاون برون مرزی برای مرتضی شمسی آمده است ، شایسته است با وجود کثرت شبکه های رقیب ، تقویت و ارتقای ضریب نفوذ و پوشش محتوایی و برنامه ای حداکثری برای قشرهای مختلف مخاطبان ، حفظ و ارتقای کیفی برنامه های پرمخاطب و توجه ویژه و نوآورانه به رسانه های مکمل در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و پیام رسان از اولویت های مهم ماموریت شما در شبکه الکوثر باشد.

همچنین در حکم معاون برون مرزی به مدیرکل رادیوهای آسیای میانه ، قفقاز و شمال خاورمیانه آمده است ؛ نظر به تنوع حوزه مخاطبان این اداره کل از نظر زبانی ، جغرافیایی ، مذهبی و فرهنگی لازم است در ارتباط مستمر و نزدیک با مدیران و برنامه سازان رادیوها ، سیاست های حوزه برون مرزی به طور دقیق پیگیری شود و میزان تاثیرگذاری آنها بر مخاطبان ارزیابی شود.

شایسته است تقویت و ارتقای ضریب نفوذ رادیوها و پوشش حداکثری محتوای برنامه ها برای قشرهای مختلف مخاطبان و حفظ و ارتقای کیفی برنامه های پرمخاطب و نوآوری رسانه ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و پیام رسان از اولویت های مهم آن اداره کل قرار گیرد.

مرتضی شمسی پیش از این مدیریت واحد نظارت و ارزیابی برون مرزی، مدیریت شبکه جهانی سحر، مدیریت دفتر نمایندگی صداوسیما در بیروت و ریاست مرکز صبا را برعهده داشته است.

برهان حشمتی نیز که در سمت جدیدش شروع به کار کرد، مدیریت دفتر نمایندگی صداوسیما در باکو و مدیریت کانال آذری شبکه جهانی سحر را در کارنامه مدیریتی اش دارد.

معاون برون مرزی رسانه ملی در این احکام از تلاش های سید سعید تهامی در دوران تصدی مدیرکلی آسیای میانه و قفقاز و از زحمات سید احمد سادات در دوران مدیریت شبکه الکوثر قدردانی کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا