چهار پرفروش نشر اسم تجدید چاپ شد

اثر غیرداستانی «هزارتوی سعودی» و رمان‌های «سرشار زندگی»، «تذکره اندوهگینان» و «آمریکایی» توسط نشر اسم تجدید چاپ شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، چهار کتاب نشر اسم با عنوان‌های «سرشار زندگی»، «تذکره اندوهگینان»، «آمریکایی» و «هزارتوی سعودی» تجدید چاپ و روانه کتابفروشی‌ها شد.

رمان سرشار زندگی، قصه‌ای از خرده دلشوره‌های زن و شوهری است. شرح واقعی بخش‌هایی از زندگی نویسنده‌اش جان فانته است که با زبانی طنزآمیز گوشه‌های لطیفی از عشق به همسرش را برای خواننده‌ به تصویر می‌کشد. سرشار زندگی را محمدرضا شکاری ترجمه کرده و اکنون چاپ چهارم آن در کمتر از دو سال به کتابفروشی‌ها رسیده است.

رمان تذکره اندوهگینان بازنویسی یک نسخه دست‌نویس قرن چهارم است. نسخه‌ای که خود، داستان و سرگذشتی دارد. داستان از دلباختگی پسری چوپان و حادثه‌ای که در پی آن رخ می‌دهد، آغاز می‌شود. حادثه‌ای که عبدالله، پسر سرگشته داستان را در آستانۀ سفر قرار می‌دهد. سفری که بیش از آن‌که وی را در زمین سیر دهد، در خویشتن فرو می‌برد و عبدالله در سفر چاره سرگشتگی خویش را می‌جوید. سفری دراز از نبودن و سرگشتگی تا بازگشت و وصال. تذکره اندوهگینان نوشته حسام‌الدین مطهری است و اکنون چاپ دوم آن منتشر شده است.

رمان آمریکایی اثر هاوارد فاست، یکی از پیشروترین نویسندگان معاصر آمریکا است. آمریکایی که براساس رخدادهای تاریخی واقعی نوشته شده، داستان تبدیل معلمی ساده، با چهره ای نه چندان جذاب، به یکی از پرحاشیه ترین مردان آمریکا است. روایتی است از قماری بزرگ برای اصلاحات ساختار سرمایه‌داری در سرزمین رویاها. این کتاب توسط فریدون مجلسی ترجمه شده و اکنون به چاپ دوم رسیده است.

اثر غیرداستانی هزارتوی سعودی، روایتی نزدیک از لایه‌های زیرین مردم، دین، حکومت و خاندان سلطنتی عربستان سعودی است. این کتاب حاصل ۳۵ سال مطالعه و پژوهش خانم کارن الیوت هاوس، سردبیر سابق وال‏ استریت ژورنال و برندۀ جایزۀ پولیتزر است. هزارتوی سعودی را نگار باغانی و ابراهیم موسوی ترجمه کرده‌اند و اکنون چاپ دوم آن منتشر شده است.
نشر اسم با گذشت ۳ سال از فعالیت خود با ۳۵ عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب امسال حاضر شد و مورد استقبال علاقمندان به کتاب قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا