رئیس سابق بی‌بی‌سی آمریکا مدیر کمپانی برادران وارنر شد

«آن سارنوف» رئیس بخش استودیوهای بی‌بی‌سی شعبه آمریکا به عنوان مدیرعامل کمپانی «برادران وارنر» منصوب شد. او اولین زنی است که هدایت وارنر را برعهده می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ورایتی، کمپانی «برادران وارنر» برای اولین بار در عمر یکصد ساله این غول هالیوودی، تحت مدیریت یک زن قرار می‌گیرد. «آن سارنوف» رئیس بخش استودیوهای بیبی‌سی شعبه آمریکا به عنوان مدیرعامل کمپانی «برادران وارنر» منصوب شد.

پس از ماه مارس(اسفندماه) با کناره‌گیری «کوین سوجیهارا» از ریاست کمپانی برادران وارنر، تحقیقات وسیع این شرکت در مورد خانم سارنوف برای تصدی این پُست آغاز شده بود.

«آن سارنوف» در این کمپانی عظیم، بزرگ‌ترین عملیات توسعه بخش فیلم، تلویزیون، دیجیتال، بازی‌های ویدیویی و محصولات مشتری را برعهده خواهد داشت. این درحالیست که وارنر طی ماه‌های اخیر و به دنبال کناره‌گیری سوجیهارا و در الحاق به «AT&T» کمپانی مادر دوران پرتلاطمی را تجربه کرده است.

کمپانی برادران وارنر با ۸ هزار پرسنل در سراسر جهان، بزرگ‌ترین سازمانی خواهد بود که خانم سارنوف مدیریتش را تجربه خواهد کرد. او رسما از اواسط تابستان کار خود را آغاز می‌کند.

وارنر برادرز یا برادران وارنر شرکت فیلم‌سازی آمریکایی است، که هم‌اکنون سومین استودیوی فیلم‌سازی قدیمی آمریکا بعد ازپارامونت پیکچرز و یونیورسال استودیوز محسوب می‌شود.

این کمپانی در حال حاضر یکی از شرکت‌های تابعه کمپانی AT&T بوده و دفتر مرکزی آن، در شهر بربنک، کالیفرنیا قرار دارد. وارنر برادرز چند شرکت زیرمجموعه شامل استودیوهای وارنر برادرز، وارنر برادرز تلویژن، وارنر هُوم ویدئو و دی‌سی کمیکس دارد. این کمپانی همچنین یکی از اعضای انجمن سینمایی آمریکا محسوب می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا