ناگفته های سیروس مقدم از دیدار با سپهبد قاسم سلیمانی در «پایتخت 5»

کارگردان مجموعه تلویزیونی «پایتخت» گفت: شهادت سردار قاسم سلیمانی باورنکردنی، نابهنگام و متاثرکننده بود.

سیروس مقدم که مهمان تلفنی شبکه یک سیما با اجرای محمدحسین رنجبران شده بود، در سخنانی ضمن تسلیت به خانواده سپهبد قاسم سلیمانی در سخنانی گفت: وقتی ما می خواستیم پایتخت 5 را کار کنیم، از طرف موسسه اوج قراری گذاشته شد و خدمت ایشان رسیدم و از نزدیک ایشان را زیارت کردم.

وی ادامه داد: سردار در نهایت سادگی و عطوفت و آن چیزی که روی مخاطب می گذارد، بودند و صحبت های خیلی خوبی در مرحله فیلمنامه و بعد از آن با هم داشتیم وجزو لحظات فراموش نشدنی زندگی من بود.

مقدم اظهارداشت: ما دیشب تا صبح کار کردیم و دیرتر بیدار شدیم و اولین خبری که شنیدم خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی بود و شوکه شدم. در سریال امام علی(ع) جمله ای هست که وقتی خبر شهادت مالک را می آورند، کسی می گوید مالک مرد. طرف مقابل می گوید: با مرگ مالک تازه باورم شد که مرگ هم وجود دارد. خبر شهادت حاج قاسم همینقدر باورنکردنی، نابهنگام و متاثر کننده بود. او تاثیر عجیب وغریب یداشت و نمی توان این خبر را باور کرد.

وی افزود: من به زبان ساده خود می گویم که این اتفاق باعث وحدت عمل بیشتری در بین ایرانیان خواهد شد و وقتی منطق به بن بست می رسد، تروریسم وارد می شود و محکوم است. جامعه ما یک ستون محکم و جبران ناپذیر را از دست داد و بسیار ضایعه اسف بار بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا