امکان تماشای رایگان فیلم‌ها برای منتقدان سینما

امکان تماشای رایگان فیلم برای اعضای انجمن منتقدان سینما در پردیس‌های شمیران، کورش و آزادی فراهم شد.

طبق تفاهم صورت گرفته بین انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران و پردیس سینمایی شمیران، اعضای انجمن با در دست داشتن کارت عضویت می‌توانند از اول آذرماه تا پایان سال ۱۴۰۰ فیلم‌های روز اکران را در این پردیس رایگان تماشا کنند.پردیس سینمایی شمیران در منطقه اقدسیه تهران، بزرگراه ارتش در طبقه چهارم مجموعه شمیران سنتر واقع شده و تابستان سال گذشته به بهره‌برداری رسیده است.

دو پردیس سینمایی دیگر در تهران خدمات ویژه‌ای را برای اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران در نظر گرفتند.

بر این اساس اعضای انجمن می‌توانند در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه همه فیلم‌های در حال اکران در پردیس آزادی واقع در مرکز پایتخت را رایگان تماشا کنند. تفاهم دیگر شامل اکران رایگان در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه در پردیس کورش در منطقه غرب تهران ویژه اعضای انجمن منتقدان است.

البته این امکانات شامل ایام جشنواره فیلم فجر و نمایش فیلم‌های جشنواره نمی‌شود. آغاز اجرای این طرح از اول آذرماه است و تا پایان سال ۱۴۰۰ ادامه دارد.

این تفاهم‌ها در دوره جدید هیات مدیره انجمن و با تاکید طرفین بر ارتقای ارایه خدمات به جامعه منتقدان و نویسندگان سینمایی است. تسهیل در تماشای آثار روز اکران در راستای غنا بخشیدن بر محتوای رسانه‌های سینمایی درنظر گرفته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا