سریال «حضرت معصومه(س)» به مرحله تولید رسید

کارگردان سریال «حضرت معصومه (س)» از پایان نگارش این مجموعه تاریخی خبر داد و ابراز امیدواری کرد که از ماه‌های آینده بتوانند این سریال مذهبی را به مرحله تولید برسانند.

به گزارش ایسنا، جواد افشار یادآور شد: آقای عبدالعلی علی‌عسکری، رییس سابق سازمان صداوسیما، خیلی علاقه داشت که سریال «حضرت معصومه(س)» هرچه زودتر استارت بخورد. با شناختی که از آقای جبلی داریم، مطمئن هستیم که این پرچم را ایشان بلند خواهند کرد و این راه ادامه پیدا خواهد کرد.

به گفته‌ی این کارگردان تلویزیون «قریب به دو سال نگارش سریال «حضرت معصومه (س)» به طول انجامیده است و شاید حدود ۱۲ تا ۱۳ سال هم تحقیقات و پژوهش آن زمان برد.»

سریال «حضرت معصومه (س)» به کارگردانی جواد افشار از مدت‌ها قبل بود بنای ساختش گذاشته شده بود و این کارگردان که ساخت مجموعه‌ای چون گاندو را در کارنامه دارد، از کارگردانی سریال «حضرت معصومه (س)» به عنوان توفیقی یاد کرده بود که نصیبش شده است.

حالا افشار با حضور در برنامه‌ای تلویزیونی با نام تشرف اعلام کرده است که نهایتا فیلم‌نامه را در سال گذشته به پایان رسانده‌اند.

این کارگردان در توضیح بیشتر خبر گفت: «تکلیف و اراده الهی از سوی امام رضا(ع) در یک مسیر بسیار بسیار سخت و پر دست‌اندازی از مدینه تا قم، روی دوش حضرت معصومه (س) نقطه به نقطه پایه‌گذاری شد و اثرات و برکاتش امروزه قابل مشاهده است. ان‌شاءالله در سریال حضرت معصومه (س) قصد داریم به موضوعاتی از این دست بپردازیم.»

افشار همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا فیلمنامه سریال «حضرت معصومه(س)» را خودش نوشته است؟ گفت: «این سریال را به اتفاق دوستم آقای حمید رسولی‌پور نوشتم. قریب به دو سال نگارش متن طول کشید و شاید حدود ۱۲ تا ۱۳ سال هم تحقیقات و پژوهش به طول انجامید و ما فیلم‌نامه نهایی را سال گذشته به پایان رساندیم. کار ۳۰قسمت ۵۰ دقیقه‌ای است که در حال حاضر آماده است.»

به گزارش ایسنا، سریال «حضرت معصومه (س)» به کارگردانی جواد افشار در حالی به مرحله تولید رسیده است که به گفته کارگردان، ایده ساخت از سال ۸۸ شکل گرفته و یک سریال الف ویژه عظیم و سنگین است که زندگی‌نامه حضرت معصومه (س) قرار است در آن روایت شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا