بخش دوم مستند «فرزندان روح‌الله» جلوی دوربین رفت

کارگردان «فرزندان روح‌الله» در حالی از شروع تولید این مستند تلویزیونی خبر داد که بخش دوم جهت آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با شهدا ساخته می‌شود.

امیر اسکندری کارگردان و تهیه‌کننده این برنامه از تولید بخش دوم مستند «فرزندان روح‌الله» در بهشت زهرا (سلام الله) تهران خبر داد و گفت: آشنایی دانش‌آموزان با شهدا محوریت مستند است که امیدواریم با حمایت مسئولین در آینده بخش‌های دیگر این مستند تولید شود.

او بر روی این نکته تأکید کرد: در این مستند هم همانند قسمت اول، تلاش‌مان بر آشنایی هرچه بیشتر دانش‌آموزان با سبک زندگی شهدا است که در این راستا به موضوعات و سوالات ذهنی تعدادی از دانش‌آموزان پیرامون شهدا می‌پردازیم که در نوع خودش یک اتفاق جدید است.

اسکندری از همراهی مدیران سازمان بهشت زهرا(س) قدردانی کرد و افزود: بیشتر فرآیند تولید این مستند در بهشت زهرا (سلام الله) تهران فیلمبرداری شده است. مسئولان سازمان بهشت زهرا (س) در فرآیند تولید این مستند میزبان بسیار شایسته‌ای بودند.

وی خاطرنشان کرد: این برنامه تلویزیونی که به همت آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر و با حضور دانش‌آموزان هنرمند شهرستان تولید شده، مورد حمایت مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر قرار داشته است. امیدوارم دستگاه‌های متولی دیگر نیز حمایت لازم را داشته باشند تا قسمت‌های بعدی اثر با کیفیت بالاتری تولید شود.

«فرزندان روح‌الله» عنوان فیلم مستند داستانی است که با محوریت «آشنایی دانش‌آموزان با سبک زندگی شهدا» به کارگردانی «امیر اسکندری» تهیه و تولید شده است.

قسمت اول مستند «فرزندان روح‌الله» در مدت زمان 24 دقیقه، به‌طور ویژه به سبک زندگی شهیدان والامقام «سید مرتضی آوینی»، «محمدابراهیم همت» و «سید محمدعلی جهان‌آرا» پرداخته بود.

قسمت اول این مستند که برای رده سنی نوجوان تولید و از شبکه تهران و همزمان با اربعین امام حسین(ع) به نمایش درآمد.

منبع: تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا