رئیس سیمافیلم: صداوسیما خبر ساخت فیلم «پایتخت» را نداده است

رئیس مرکز سیمافیلم درباره آخرین جزئیات مذاکره با عوامل «پایتخت» و انتشار اخباری مبنی بر ساخت نسخه سینمایی، توضیحاتی را بیان کرد.

مهدی نقویان ـ رئیس مرکز سیمافیلم ـ در گفت‌وگویی درباره مذاکره با عوامل «پایتخت» با بیان اینکه طرح‌هایی از سوی سازندگان این مجموعه ارائه شده است، در عین حال در این زمینه اظهار کرد: هنوز اتفاق جدیدی رخ نداده است؛ مثل همه هنرمندان و برندهایی که در تلویزیون وجود دارند، وقتی می‌خواهیم همکاری را شروع کنیم، از گروه درخواست می‌کنیم طرح‌هایشان را بیاورند؛ «پایتخت» هم همین وضعیت را دارد اما حساسیت‌ها باعث می‌شود، فضای خبری کاذبی در مورد آن ایجاد شود.

رئیس مرکز سیمافیلم در ادامه با تاکید بر اینکه مذاکره ما با «پایتخت» به بن‌بست نرسیده است، توضیح داد: ما از عوامل «پایتخت» طرح گرفتیم، طرحی که از سوی دو طرف برگزیده شده و نقطه مشترک داشتند انتخاب شده و روند کار در حال انجام است.

نقویان در پاسخ به پرسش ایسنا که آیا «پایتخت» این روزها در حال نگارش است؟ توضیح داد: بعد از اینکه طرح پذیرفته شد، گام بعدی ما قرارداد بستن با عوامل «پایتخت» است؛ چراکه درباره این سریال و همه برندهای دیگر وضعیت اینگونه است  که جمع کردن بازیگر و عواملشان سخت است و ما با یک نفر طرف نیستیم. ما قاعدتا در حال حاضر با تهیه‌کننده در تعامل هستیم.

وی درباره اخباری که مبنی بر ساخت نسخه‌ی سینمایی سریال «پایتخت» عنوان شده، بیان کرد: خبری که عنوان شده از طرف ما نبود و نمی‌دانیم از کجا شکل گرفته است؛ اما به تمام برندهایی که ارزش کار سینمایی دارد فکر می‌کنیم؛ نه اینکه منوط به سیمافیلم باشد، حتی در مورد عروسک‌های خاص. در حال حاضر باز هم ذیل مرکز فیلمنامه و کارگروه‌های ۱۲ گانه‌ای که وجود دارد، این موضوع در حال بررسی است که منبع درآمد خوب و احیاء برند است. در مورد همه برندها این اتفاق می‌افتد. در مورد «پایتخت»   نیز بعد از اینکه چندین طرح فرستادند، بر روی طرحی هم که از سوی دو طرف پذیرش شد، در حال گفت و گو هستیم و جزو کارهایی نیست که امروز تصمیم بگیریم و فردا به نتیجه برسیم اما الحمدالله تاکنون به بن بستی نرسیده‌ایم.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا