پخش تیزر سریال «بیست کویید» همزمان با روز‌های پایانی تصویربرداری

سریال «بیست کویید» در حال تصویربرداری در مشهد و حومه است و روزهای پایانی تصویربرداری در حال انجام است و  به زودی از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود و لوگو این سریال همزمان با روزهای پایانی تصویربرداری رونمایی شد.

این سریال قرار است پس از پخش فصل دوم «رحیل» به آنتن شبکه سه سیما برسد. فیلمبرداری این سریال ۳۰ قسمتی تا یک ماه دیگر ادامه خواهد داشت.

علی عامل هاشمی، علیرام نورایی، آزیتا ترکاشوند، فرزاد جمشیدی، اسدالله یکتا، میرطاهر مظلومی، حسن زارعی جواد سلطانی و صفر کشکولی، حسام خلیل‌نژاد، علی ذکریایی، فاطمه مقدس، پانته‌آ کیقبادی، فهیمه مؤمنی، سعید، ولی زاده، ابتسلام بغلانی، مرتضی شریف، یاسر حمزه، سارا سراجی، مرجان علوی از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

سریال «بیست کویید»

این سریال با محوریت وقایع و اتفاقات دوران کرونا ساخته شده، اما همه‌چیز را در قالب روایت‌های شیرین مطرح می‌کند. داوطلب شدن عده‌ای از مردم را برای کمک به کادر درمان به تصویر می‌کشد، اما در میان این افراد، شخصی است که انگیزه حضورش با دیگران فرق دارد. سریال خوشبختانه فضای شیرینی دارد، اما تلطیف شده فضای کرونا را تاریخ‌نگاری می‌کند. سریال از قبل کرونا شروع می‌شود؛ از آن گروه‌های جهادی که به میدان آمدند بچه مسجدی‌ها و گروه‌هایی که در روستا‌ها فعالیت کردند. سریال به تزریق واکسن می‌رسد و با زبان شیرینی حرف‌های مهمی را مطرح می‌کند.

از دیگر عوامل این سریال که محصول سیما فیلم است‌ می‌توان به: حمید برزگر (نویسنده)، علی گورانی (تدوینگر)، محمدحسین غفرانی (مدیر تولید)، حدیث حاذقی (مدیر برنامه‌ریزی)، امیر جاودانی زرین احمد صمیمی (دستیار اول کارگردان)، یوسف سبحانی (مدیر فیلمبرداری)، علی سنگین (طراح صحنه و لباس)، امیر ترابی (طراح چهره‌پرداز)، محمد روح الامین (طراح لوگو)، محسن طیبی بجستانی (مدیر صدابرداری)، محمد حسین ابراهیمی (طراحی و ترکیب صدا)، آرش بادپا (موسیقی) جلوه‌های ویژه بصری (حسن پیله ور)، مرضیه طبیجی (منشی صحنه)، مجتبی علی‌دوست (عکاس) اشاره کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا