جاسوس بازی بردلی کوپر و کریستین بیل در دوران جنگ سرد

بردلی کوپر و کریستین بیل دو ستاره مطرح هالیوود در فیلم جاسوسی دوران جنگ سرد همبازی می‌شوند.

بردلی کوپر و کریستین بیل ده سال پس از فیلم «اخاذی آمریکایی» به کارگردانی دیوید اُ راسل، باری دیگر در پروژه‌ای مربوط به دوران جنگ سرد همکاری خواهند کرد.

اریک ورن سینگر، نویسنده «اخاذی آمریکایی»، فیلمنامه‌ای از روی رمان «بهترین دشمنان؛ آخرین جاسوسی بزرگ دوران جنگ سرد» به قلم اریک دزنهال و گاس روسو خواهد نوشت.

کارگردان و استودیوی پخش‌کننده این پروژه هنوز مشخص نشده اما این احتمال وجود دارد که خود کوپر و یا اُ راسل روی صندلی کارگردانی بنشینند.

چارلز روون که «اوپنهایمر» به کارگردانی کریستوفر نولان را به تازگی در سالن‌های سینما داشته و با جان وو در بازسازی «قاتل» همکاری داشته یکی از تهیه‌کنندگان پروژه با همراهی کمپانی اطلس اینترتینمنت خواهد بود.

رمان «بهترین دشمنان» که در سال ۲٠۱۸ به چاپ رسید داستان یک مامور سیا به نام جک پلات و یک مامور کا‌گ‌ب به نام گنادی واسیلنکف را روایت می‌کند که روابط دوستانه‌ای دارند اما در مقطعی از دوران جنگ سرد سعی می‌کنند یکدیگر را متقاعد کنند که به کشورشان خیانت کنند.

این زوج در پرونده برخی از مهمترین داستانهای جاسوسی قرن بیستم، از جمله به‌دام‌انداختن رابرت هنسن، مامور ارشد اطلاعاتی اف‌بی‌آی که سالها برای اتحاد جماهیر شوروی جاسوسی می‌کرد، درگیر بوده‌اند.

هنوز مشخص نیست کوپر و بیل قرار است در قالب کدام یک از دو کاراکتر جاسوس نقش‌آفرینی کنند.

منبع: فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا