«آرام جان» به چاپ هشتم رسید

کتاب «آرام جان» نوشته محمدعلی جعفری توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ هشتم رسید.

کتاب «آرام جان» نوشته محمدعلی جعفری به تازگی توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ هشتم رسیده است. این کتاب روایت زندگی شهید مدافع امنیت محمد حسین حدادیان است.

محمدحسین متولد ۱۳۷۴، بسیجی مخلص و پیرو خط ولایت و رهبری بود. او از ۷ سالگی عضو بسیج بود و در مسجد فعالیت می‌کرد. در بسیج هم بسیار فعال بود و هم خالصانه به انقلاب و مردم خدمت می‌کرد و همین شد پله پرش محمدحسین. سال ۹۴ هم برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) عازم سوریه شد.

اواخر بهمن ۹۶ در ایام شهادت مظلومانه حضرت زهرا (س) بود که خیابان پاسداران تهران شاهد توحش گرانی موسوم به دراویش و ایجاد ناامنی و به شهادت رساندن سه تن از نیروهای انتظامی بود. محمدحسین که از این آشوب‌ها و حتک حرمت‌ها خونش به جوش آمده بود به محل حادثه رفت. در همان لحظات بامداد، او را ابتدا به وسیله اسلحه شکاری مجروح و سپس توسط یک اتومبیل زیر گرفته و در شب شهادت حضرت زهرا (س) به فیض شهادت نائل شد.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

«نیم خیز نشست جلویم. بهش می‌گفتم: «خب راحت بشین روی زمین!» سرسفره و موقع تماشای تلویزیون هم نداشت، انگار داشت دیرش می‌شد. تسبیح شاه مقصودش را توی دست جمع کرد: «حاج خانم!»

از حاج خانم گفتنش فهمیدم قضیه جدی است.

– نظرتون درباره سوریه رفتن من چیه؟ دستم را گذاشتم روی سینه ام. سرش را بوسیدم و گفتم: «یک عمره توی زیارت عاشورا به امام حسین می گم: «انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم.»

تسبیحش را انداخت بالا و توی هوا چنگ زد. بغلم گرفت و گفت: «قربونت برم مشمول جان!»

چاپ هشتم این کتاب با ۱۶۰ صفحه، قطع رقعی و قیمت ۸۰ هزار تومان عرضه شده است.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا