آزیتا ترکاشوند: مگر می‌شود دل کسی از این فاجعه به درد نیاید؟!

آزیتا ترکاشوند، بازیگر سینما و تلویزیون ضمن ابراز همدردی با مردم ایران در پی حادثه تروریستی کرمان گفت: جامعه هنری، جامعه ورزشی و همه و همه در کنار عزیزان داغ دیده این حادثه ناگوار هستند.

این بازیگر خاطرنشان کرد: به عنوان کوچکترین عضو خانواده هنر همه داغداریم و به جامعه ایرانی و به خصوص مردم داغ دیده کرمان تسلیت عرض می‌کنم. واقعاً با این اتفاق ناگوار روح و قلب همه ما به درد آمد و ناراحت شدیم. اکنون می‌خواهم بگویم جامعه هنری با تمام وجود ابراز همدردی می‌کند با این عزیزان و در کنارشان هستیم و قطعا این اقدام تروریستی را هم محکوم می‌کنیم.

او بار دیگر تاکید می‌کند: با تمام وجودم می‌گویم مگر می‌شود آدم، ایرانی باشد، خیرخواه مردم باشد، ادعای مردم دوستی و وطن‌پرستی کند و با این فاجعه دردناک دلمان به درد نیاید؟! مرگ این همه آدم بی‌گناه شوخی نیست. حدود ۲۰ کودک بیگناه تکه پاره شدند و پرپر شدند. مگر می شود در روز مادر، مادران این آب و خاک و کودکان سرزمینمان که اینطور پر پر شدند و به خاک و خون کشیده شدند روحمان آرام باشد و ناراحت نشویم.

این بازیگر همچنین بیان می ‌کند: قطعا دل همه ایران و ایرانی و وطن پرستان از این فاجعه‌ی غم بار به درد آمد. همیشه مهربانی و اتحاد مردم ایران زبانزد جهانیان بوده و هست و ما مثل همیشه در کنار مردم سرزمینمان هستیم و با آنها همدردی می‌کنیم.

آزیتا ترکاشوند در سخنان پایانی‌اش اظهار می کند: در چنین شرایطی تنها چیزی که می‌توان گفت فقط ابراز همدردی با خانواده این شهداست. انشالله خداوند به آنها صبر بدهد. اکنون زمانی نیست که ما بخواهیم به مباحث حاشیه‌ای بپردازیم، ما فقط باید ابراز همدردی کنیم با عزیزان داغ دیده که بدانند دولت، مردم، جامعه هنری جامعه ورزشی و همه در کنارشان هستیم و نباید به چیزی غیر از این پرداخته شود.

به گزارش ایسنا، در پی حادثه تروریستی روز چهارشنبه، ۱۳ دی ماه همزمان با چهارمین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی و ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن شمار زیادی از هموطنانمان به شهادت رسیدند و هنرمندان زیادی از کشورمان به این اتفاق واکنش نشان دادند و ابراز همدردی کردند.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا