پایان 7 سال خاموشی نمایشگاه مطبوعات؛ آغاز ثبت نام متقاضیان

پیش ثبت نام متقاضیان برای حضور در نمایشگاه رسانه‌های ایران از صبح امروز یکشنبه 24 دی ماه ۲۴ از طریق وبسایت pressexpo.ir آغاز شد.

پیش ثبت نام متقاضیان برای حضور در نمایشگاه رسانه‌های ایران از ساعت 10 صبح امروز یکشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ لغایت چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ از طریق وبسایت pressexpo.ir آغاز شد.

آخرین دوره نمایشگاه مطبوعات سال 1396 در مصلی تهران برگزار شد و پس از آن به دلیل شیوع کرونا و همچنین بحث‌هایی برای ادغام این نمایشگاه با نمایشگاه کتاب، سرانجام پس از 7 سال وقفه مجدد خواهد شد.

رسانه‌های مکتوب (مؤسسات مطبوعاتی و روزنامه‌ها/ نشریات (هفته نامه‌ها، ماهنامه‌ها، فصلنامه‌ها و…)، رسانه‌های برخط (خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و اطلاع رسانی)، رسانه‌های نوین مجازی (سامانه‌های خبری اپلیکیشن‌ها و سکوهای خبری)، صنایع خلاق رسانه‌ای/ شرکت‌های دانش بنیان رسانه‌ای / شرکت‌ها و موسسات تولیدکننده محتوای مجازی و رسانه‌ای/ مجموعه‌های پایش، رصد و تحلیل داده، دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها، اندیشکده‌ها و موسسات آموزشی حوزه ارتباطات و رسانه/ موسسات پژوهشی حوزه ارتباطات و رسانه، صنایع و خدمات مرتبط با حوزه رسانه و اطلاع‌رسانی اعم از: چاپ، کاغذ، توزیع/ کانون‌های آگهی و تبلیغاتی/ شرکت‌های طراحی و توسعه سامانه‌های خبری و موسسات تبلیغات رسانه‌ها، نمایندگی‌های رسانه‌های خارجی و روابط عمومی دستگاه‌ها، سازمان‌ها و نهادها دارای شرایط حضور در این نمایشگاه هستند.

به گفته فرشاد مهدی پور، معاون امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران «در هفته آخر بهمن‌ماه با مشارکت همکاران رسانه‌ای در مجموعه مصلی تهران برگزار می‌شود.»

منبع: فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا