شرایط اکران مردمی «پالایشگاه» و «سرهنگ ثریا» اعلام شد

به مناسبت ایام دهه فجر، اکران مردمی عمار برای نمایش فیلم‌های سینمایی «پالایشگاه» و «سرهنگ ثریا» در بهمن ماه، شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته است.

مصطفی علی‌نژاد، مسئول اکران مردمی جشنواره عمار در توضیح بسته ویژه اکران مردمی عمار برای دو فیلم «پالایشگاه» و «سرهنگ ثریا» گفت: افراد، مساجد، حسینیه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه و اداراتی که می‌خواهند فیلم «سرهنگ ثریا» یا «پالایشگاه» را در ماه بهمن اکران کنند، می‌توانند بسته ویژه 30+30% را انتخاب کنند.

وی افزود: در بسته ویژه 30+30% اگر هر دو فیلم «پالایشگاه» و «سرهنگ ثریا» برای نمایش در بهمن ماه انتخاب شوند، روی هر دو فیلم 30 درصد تخفیف خواهند داشت.

237 سانس اکران مردمی برای «سرهنگ ثریا»

مسئول اکران مردمی عمار بیان کرد: فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» که براساس واقعیت ساخته شده، روایت مادری است که پادگان منافقین در اشرف را از هم می‌پاشد تا پسرش را که دچار استحاله فکری شده، از آن جا نجات دهد. این فیلم، محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است و لیلی عاج آن را کارگردانی کرده است. «سرهنگ ثریا» تاکنون 237 سانس اکران مردمی و 20432 مخاطب داشته است.

«پالایشگاه» از 29 آذر وارد چرخه اکران مردمی شد

علی‌نژاد اضافه کرد: «پالایشگاه» که از 29 آذر وارد چرخه اکران مردمی شده، داستان مهندسان و کارمندان پالایشگاه نفت آبادان در روزهای ابتدایی جنگ است که خود را به خطر می‌اندازند تا کشور را از بحران انرژی نجات دهند. این فیلم را مهرداد خوشبخت ساخته و تهیه‌کننده حقوقی آن، بنیاد سینمایی فارابی است.

وی در پایان اظهار داشت: عموم مردم جهت استفاده از این بسته ویژه می‌توانند به نشانی اینترنتی Ekranmardomi.ir مراجعه کنند یا با شماره 02142795050 تماس بگیرند.

منبع: فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا