سینمای ایران میزبان ۷۲۱ هزار مخاطب شد

در هفته اول بهمن ماه ۷۲۱ هزار نفر به سینما‌ها رفتند و گیشه هفتگی فروش ۳۲ میلیارد تومانی را تجربه کرد.

سینمای ایران در هفته‌ای که گذشت در مجموع میزبان ۷۲۱ هزار مخاطب بود که توانست ۳۲ میلیارد و ۴۰۸ میلیون و ۲۷ هزار تومان فروش داشته باشد؛ این آمار نسبت به هفته‌های گذشته روند خوبی داشته و به طور کلی وضعیت سینمای ایران درحال رونق است.

فیلم سینمایی «هاوایی» به کارگردانی بهمن گودرزی این هفته توانست ۲۴۰ هزار بلیط به ارزش ۱۱ میلیارد و ۴۴۵میلیون تومان بفروشد و در رتبه اول فروش گیشه قرار بگیرد.

فیلم کمدی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی، تهیه‌کنندگی محمد شایسته و نویسندگی امیر برادران و پیمان جزنی از ۵ مهر ۱۴۰۲ در سینما‌های ایران اکران شد و  این هفته میزبان ۱۶۰ هزار مخاطب شد و توانست ۷ میلیارد و ۶۰۷ میلیون تومان فروش داشته باشد و در رتبه دوم فروش گیشه قرار گیرد.

فیلم سینمایی «ویلای ساحلی» که از ۱۹ آذر ماه ۱۴۰۲ روی پرده سینما‌های سراسر کشور رفت؛ در هفته گذشته با فروش ۸۲ هزار بلیط به ارزش ۴ میلیارد و ۴۶ میلیون تومان در رتبه سوم جدول فروش سینما‌ها قرار گرفت.

فیلم کمدی «فسیل» به تهیه‌کنندگی سید ابراهیم عامریان و کارگردانی کریم امینی از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ روی پرده سینما‌های سراسر کشور است که در هفته گذشته با فروش ۵۵ هزار بلیط به ارزش ۲ میلیارد و ۶۵۶ میلیون تومان در رتبه چهارم جدول فروش سینما‌ها قرار گرفت.

«ورود خروج ممنوع» به کارگردانی امید آقایی با فروش ۵۲ هزار بلیط به ارزش ۲ میلیارد و ۴۳۹ میلیون تومان در رتبه پنجم جدول فروش گیشه سینما قرار گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا