آثار رهبری را با ۲۰ درصد تخفیف تهیه کنید

انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌ الله خامنه‌ای به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه فجر، تمامی آثار خود را با ۲۰ درصد تخفیف ارائه می‌کند.

انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌‌الله خامنه‌ای به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه فجر، تمامی آثار خود را با ۲۰ درصد تخفیف ارائه می‌کند.

 علاوه بر این تخفیف، در طول ایام دهه‌ی فجر ۱۵ عنوان کتاب نیز با تخفیف ویژه‌ ۳۰ درصدی ارائه خواهد شد. عناوین این کتاب‌ها عبارتند از: متولد چهل و دو؛ خاطرات مرحوم حاج علی آقا شمقدری، جهاد تبیین در اندیشه‌ی حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای مجسمه؛ شب ظلمانی شاهنشاهی به روایت رهبر معظّم انقلاب، خون دلی که لعل شد، آقای ایرانشهر، رو به پایان، آزادی و استقلال، انقلاب اسلامی، شهروند تراز انقلاب اسلامی، پیامبر(ص)، اسلام ناب و اسلام آمریکایی، دشمن شناسی، روایتی کوتاه از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، برخی مفاهیم اساسی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و گفتارهایی در باب بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی.

مخاطبان برای بهره‌مندی از این طرح فروش ویژه می‌توانند به پایگاه الکترونیکی انتشارات انقلاب اسلامی به نشانی www.khameneibook.ir مراجعه کنند.

منبع: فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا