منتخبان به بودجه هنر، واقعی نگاه کنند/ یک تشکر ویژه از هنرمندان

معاون هنری وزیر ارشاد:

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که در صندوق سیار مستقر در تالار وحدت حضور پیدا کرده بود از کمیسیون فرهنگی آینده مجلس خواست پای بودجه های در نظر گرفته شده برای حوزه های هنر بایستند.

محمود سالاری معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که در اولین ساعات از آغاز انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در محل صندوق سیار مستقر در تالار وحدت حضور پیدا کرده بود ضمن قدردانی از حضور پرتعداد اصحاب فرهنگ و هنر در انتخابات توضیح داد: خدا را شکر می کنیم که امروز در یکی از ایام الله انقلاب اسلامی میزبان اصحاب فرهنگ و هنر در بنیاد فرهنگی هنری رودکی هستیم تا به واسطه صندوق رای سیاری که ویژه هنرمندان در ساعت هایی از انتخابات در اینجا مستقر شده بتوانیم میزبان آنها برای شرکت در انتخابات باشیم.

وی افزود: خوشبختانه تعداد زیادی از هنرمندان و اهالی فرهنگ با فرزندان و خانواده های محترمشان به تالار وحدت آمدند و شور نشاط خوبی را در اینجا به وجود آوردند که بسیار خوشحال کننده است. خوشبختانه خوانندگان خوبی هم در این ویژه برنامه حضور پیدا کرده و به اجرای برنامه پرداختند که جا دارد از همه این هنرمندان نیز قدردانی کنم و امیدوارم این نیت خیر اصحاب فرهنگ و هنر به فضای فرهنگی هنری کشور رونق بیشتری بدهد.

معاون امور هنری وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی گفت: من از همه نمایندگانی که به عنوان منتخب مردم در این دوره از انتخابات به مجلس شورای اسلامی راه پیدا می کنند، می خواهم تا به بودجه فرهنگ و هنر واقع بینانه نگاه کنند و مثل بقیه بخش های کشور که همواره مورد توجه است حوزه فرهنگ و هنر هم با عنایت بیشتری در نگاه نمایندگان دیده شود.

سالاری در پایان صحبت‌هایش بیان کرد: در این مسیر انتظار ما از اعضای منتخب کمیسیون فرهنگی مجلس در دوره بعدی چنین است که آن جایی که باید وارد میدان شوند و به اصطلاح «کلاه بر زمین بزنند» و پای بودجه های در نظر گرفته شده برای حوزه های هنر بایستند و همراه خوبی داشته باشند تا اصحاب فرهنگ و هنر بتوانند با فراغ بال بیشتری به خلاقیت و تولید اندیشه فکر کنند چون وقتی مشکلات اقتصادی به وجود می آید از خلاقیت باز می مانیم.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا