بازی‌های جدید به «کودک شو» اضافه شد/ جزییات «حذف کششی»

مسابقه «کودک شو» که به صورت مستمر بازی‌های مختلفی را طراحی و تغییراتی در برنامه ایجاد می‌کند این بار با «حذف کششی» شرکت کنندگان را از مسابقه حذف می کند.

فرشاد هاشمی طراح بازی‌های مجموعه «کودک شو» با اشاره به طراحی‌های این فصل درباره اتاق بازی کودکان بیان کرد: اتاق بازی بچه ها در این فصل ایزوله طراحی شده است یعنی به گونه ای است که کودک فیلمبردار را نمی بیند تا بتواند راحت باشد، بازی کند و در جو استودیو قرار نگیرد.

وی درباره طراحی های بازی کودکان و تغییرات آنها بیان کرد: حدود ۶۰ تا ۷۰ بازی در این فصل داریم که در قسمت های مختلف پخش می شود و روند بازی ها تغییراتی هم داشته است.

هاشمی با اشاره به تغییرات در بازی ها و حذف شرکت کنندگان عنوان کرد: در این بخش هم تغییراتی وجود دارد، آیتم های جدیدی اضافه شده و بخشی به عنوان «حذف کششی» داریم که برای شرکت کننده است و در هر بخش از بازی حذف می شود و به این صورت است که یا به سمت بالا کشیده می شود و یا از بالا به پایین سقوط می کند و به این طریق از مسابقه هم خارج می شود.

پخش فصل جدید مسابقه «کودک شو» با اجرای ملیکا شریفی نیا از پنجشنبه ۵ بهمن‌ ماه در شبکه نسیم آغاز شده است و طی روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن شبکه نسیم می رود.

فصل جدید مسابقه «کودک شو» به تهیه کنندگی حسین ربانی غریبی و به کارگردانی رضا مهرانفر ساخته می‌شود.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا