زوج‌ها اولین ماه رمضانشان را به «سحرنشینی» می‌روند/ پادکست زنده

مدیر گروه خانواده شبکه دو با اشاره به ویژگی‌های برنامه سحرگاهی این شبکه بیان کرد در «سحرنشینی» زوج‌هایی که اولین رمضان را در کنار هم هستند، حضور دارند.

سمیه کاظم بیکی درباره ۲ برنامه مناسبتی گروه خانواده شبکه دو که از ابتدای ماه مبارک رمضان روی آنتن رفته است بیان کرد: برنامه «سحرنشینی» را با رویکرد خانواده محور داریم و اولین بار است که مجری برنامه سحر یک خانم است. هیچ گاه در این چند دهه مجری سحر، خانم نبوده است.

وی ادامه داد: شاید به این فکر نشده است که از خانم ها استفاده شود اما پیشنهاد ما برای انتخاب مجری خانم این بود که اتفاقاً سحرها بانوان زودتر بیدار می شوند و یا حتی در ماه رمضان در این زمان اغلب بیدار هستند تا سحری آماده کنند. با این حال هیچ گاه فکر نکرده‌ایم که برای این گروه عظیم نماینده‌ای در تلویزیون داشته باشیم.

کاظم بیکی درباره موضوع این برنامه تصریح کرد: موضوع ما حضرت فاطمه زهرا (س) است و به این موضوع هم کمتر پرداخته شده است و ما امسال می خواهیم از دریچه صفات ایشان نگاه جدیدی را در برنامه داشته باشیم. هر سحر یک زوج جوان که اولین بار است رمضان را با یکدیگر سپری می کنند به این برنامه دعوت می‌شوند.

مدیر گروه خانواده شبکه دو سیما در ادامه درباره بخش دیگر این برنامه یادآور شد: این برنامه یک بخش پادکست هم دارد که یاسین حجازی آن را به صورت زنده اجرا می‌کند.

وی در بخش دیگر با اشاره به برنامه پس از افطار این گروه نیز عنوان کرد: این برنامه با اجرای محیا اسناوندی پخش می شود و به مادرانی می پردازد که با فرهنگ مادرانگی زمین را به جای بهتری تبدیل کرده اند.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا