کیانو ریوز هم سونیکی شد/ صداپیشگی در فیلم سوم

بازیگر فیلم‌های اکشن صداپیشه «سونیک خارپشت ۳» خواهد بود.

کیانو ریوز بازیگر «جان ویک» صداپیشگی شخصیت «شدو» را در «سونیک خارپشت ۳» بر عهده گرفت. در این مجموعه فیلم انیمیشن بن شوارتز در نقش سونیک و همچنین جیم کری در نقش دکتر روباتنیک شرور صداپیشگی می‌کنند.

در بازی «سونیک خارپشت» شخصیت «شدو» یا «سایه» یک جوجه‌تیغی انسان‌نما با خز سیاه است، در حالی که پوست سونیک آبی است و شدو به نوعی ضدقهرمان و اغلب آنتاگونیست سونیک است.

کیانو ریوز که بازیگر فیلم‌هایی چون «سرعت»، «دراکولای برام استوکر» و «آیداهو خصوصی من» و همچنین مجموعه «ماتریکس» است، بازیگر اصلی «جان ویک» هم است و در فیلم «بالرین» که در فضای «جان ویک» می‌گذرد، در برابر آنا دی آرماس ظاهر خواهد شد. ریوز همچنین قرار است در «خوشبختی» در کنار عزیز انصاری، ست روگن، کیک پالمر و ساندرا اوه جلوی دوربین برود.

جف فاولر که ۲ فیلم نخست «سونیک» را ساخت، کارگردان آخرین دنباله آن هم خواهد بود. «سونیک ۳» ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ در سینماها اکران خواهد شد.

این مجموعه انیمیشن از موفق‌ترین فیلم‌های پارامونت است که در گیشه‌های جهان در مجموع با ۲ فیلم نخست فروشی ۷۲۵.۲ میلیون دلاری را ثبت کرده است. این استودیو یک سریال در همین فضا را هم در دست ساخت دارد.

این فیلم‌ها داستان سونیک، یک جوجه‌تیغی آبی‌رنگ را دنبال می‌کند که می‌تواند با سرعت مافوق صوت بدود و با کلانتر شهر (مارسدن) همکاری می‌کند تا دانشمند دیوانه دکتر روباتنیک (کری) را متوقف کند.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا