«جهش تولید» در رادیو اقتصاد راه افتاد/ اعتماد به توانمندی داخلی

تهیه کننده برنامه «جهش تولید» در رادیو اقتصاد عنوان کرد این برنامه با هدف بررسی راهکارهای تحقق شعار سال و با محوریت مشارکت مردم روی آنتن می‌رود.

پویان امینان تهیه کننده برنامه هفتگی «جهش تولید» که به تازگی پخش آن از رادیو اقتصاد آغاز شده است درباره این برنامه گفت: این برنامه با هدف تحلیل راهکارهای تحقق اهداف شعار سال و با تمرکز بر تسهیل گری در مشارکت بخش خصوصی تهیه می شود.

وی افزود: در این برنامه قصد داریم از ظرفیت تشکل ها، اصناف و انجمن ها برای تبیین شرایط موجود، به منظور جذب مشارکت مردمی در بستر اعتماد به توانمندی‌های داخلی استفاده کنیم.

تهیه کننده رادیو اقتصاد با اشاره به قالب گفتگومحور این برنامه اظهار کرد: «نگاه» عنوان آیتمی از برنامه است که ظرفیت ها و قابلیت های بخش های مختلف اقتصادی را در گفت‌وگو با کارشناسان و فعالان اقتصادی بررسی می کند و در واقع یک دید جامع نسبت به جایگاه اقتصادی صنایع مورد بحث برای مخاطبان به وجود می آورد. در طول برنامه با کارشناسان، مدیران اتاق های اصناف و تشکل های مرتبط، درباره راهکارهای عملی برای دستیابی به جهش تولید با رویکرد مطالبه‌گرایانه گفت‌وگو می شود.

امینان با تاکید بر جایگاه فعالان اقتصادی در توسعه اقتصاد ملی ادامه داد: گزارش های ویژه ای از گفت‌وگو با تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی به منظور بررسی وضعیت میدانی تولید در حوزه های مختلف، تدارک دیده شده که مکمل بحث های کارشناسی برنامه است.

این برنامه هر پنجشنبه ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه روی موج اف ام ردیف ۹۸ مگاهرتز از رادیو اقتصاد پخش می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا